„Pamatujete si ženu, která před 11 lety porodila 8 dětí“: jak dnes vypadají oktomama s těmito krásnými dětmi

Vzpomínáte na matku, která porodila v roce 2009 osm dětí? V té době již měla 6 dětí.

Podívejme se, jak dnes vypadají její děti! V roce 2009 povzbudila celou Ameriku příběh Natalie Sulmanové, která porodila osm. Všechny děti Natalie se narodily zcela zdravé.

V té době měla Natalie, která byla rozvedená, již šest dětí.

Dětí se jmenují Noe, Mali, Izaiáš, Nariya, John, Makaay, Josaya a Jeremiah. Natalie se rozhodla soutěžit o 14 dětí.

Chtěla absolvovat školu a poskytnout jim finanční prostředky bez pomoci veřejnosti.

„Vím, že je mohu podpořit všechny, když budu mit vzdělání. Kdybych jen seděla na gauči a dívala se na televizi, aniž bych udělala cokoli pro to, aby mé děti měly lepší budoucnost, bylo by to sobecké, “vysvětlila.

Natalie se několikrát objevila v televizi a také podepsala smlouvu na její vlastní reality show. Přehlídka bohužel nikdy neběhla na vzduchu.

.

Jak úžasné musí být sledovat, jak tyto úžasné osmičky rostou před vašimi očima! Osm lidí nedávno oslavilo své osmé narozeniny. Vypadá to, že se bavili!

Nyní Natalie spolu se čtrnácti dětmi žije v malém domě se třemi ložnicemi na předměstí Los Angeles. Vychovávání čtrnácti dětí je pro Natalii velkou výzvou.

Když však děti trochu vyrostly a staly se zodpovědnějšími, bylo pro ženu snazší se s nimi vypořádat.

Nemluvě o tom, že již nemusí měnit plenky. Je skvělé, že tato skutečně velká rodina je šťastná a všechno je v pořádku s těmito krásnými dětmi!

PSALI JSME: „HODNĚ ČLOVĚKA DOJME, KDYŽ ČTE PŘÁNÍ OD DÍTĚTE“: CO SI PŘEJÍ ČESKÁ DĚTÍ K VÁNOCŮM

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NECHALA SVOU DCERU S TELEFONEM JEN NA NĚKOLIK MINUT, ALE HODNĚ TOHO LITOVALA: DÍTĚTI SE PODAŘILO ZNIČIT JEJÍ POVĚST

Share