„Potřebuje-li muž vztah s ženou nad 45 let. Podle mého názoru ne“

Ve věku 45–50 let často prožívají ženy těžké psychologické období. V psychologii je to považováno za období dospělosti. Pokud si pozorně přečtete tento článek, pochopíte, jak se chovám k ženám této věkové kategorie.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vztahy se ženami nad 45 let mají více nevýhod než výhod. S největší pravděpodobností nebudete mít společné děti, protože pro ženu v tomto věku je těhotenství a mateřství obtížné, jak psychicky, tak fyzicky.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pocity samozřejmě hrají roli, ale nemyslím si, že to je hlavní důvod pro zahájení vztahu. Samozřejmě, pokud je vám 60+ a nikoho nemáte, pak je možné, že takový vztah bude dávat smysl. Pokud jste však tohoto věku ještě nedosáhli a není vám ani 45, pak považuji takový vztah za zbytečný.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Hlavním cílem každého člověka je zanechat potomky. A u ženy nad 45 let se to rozhodně nestane. Pro zralou ženu je obtížné znovu měnit sama sebe a využívat své životní zkušenosti, které již získala v nových vztazích.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

U žen nad 45 let, které do té doby nenašly svou spřízněnou duši, je pravděpodobně něco špatně. Není jiný důvod, proč jsou osamělí až do tohoto věku.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Radím vám, abyste si pro zdravý a harmonický vztah vybrali mladší ženu. Protože bude pro vás těžké sledovat, jak oba stárnete. Než tedy zahájíte vztah se zralou ženou, promyslete si všechna pro a proti.

PSALI JSME: DÍVKA VYPADÁ ATRAKTIVNÍ SE ZAVŘENÝMI ÚSTY: JAKMILE SE USMĚJE, NÁZOR NA NI SE ZÁSADNĚ MĚNÍ

ČTĚTE TAKÉ: „ASI JSI TO NEPOCHOPILA, ZLATO. NA TVŮJ NÁZOR SE NIKDO NEPTÁ,” ŘEKLA TCHYNĚ

Share