Ondřej Sokol se změnil k nepoznání: jak nyní herec a moderátor vypadá po boku své mladší partnerky

Ondřej Sokol i v padesáti letech vypadá skvěle a vždy dokázal zaujat ženy svým humorem. Nyní se ukázal na premiéře filmu a jeho proměna je obrovská. Po boku své partnerky vypadal dokonale. Píše o tom web onlyu.cz.

Moderátor vždy vypadal dobře, ale teď ještě více zhubl a celkově omládl. Vliv na to možná i měla jeho mladší partnerka, které je 29 let. Málokdo by ale řekl, že mezi nimi je tak velký věkový rozdíl.

Ondřej Sokol / Zdroj: youtube.com

V minulosti Sokol byl znám svým smyslem pro humor, i když mezi kolegy nikdy nevyčníval. Nyní se ale změnil i povahově a při komunikaci byl sama ochota.

Stíhal se všemi popovídat si, pózoval před fotografy a odpovídal na dotazy. Kromě toho se věnoval i své partnerce, se kterou strávil většinu večera.

Ondřej Sokol s přítelkyní / Zdroj: Profimedia

Ondřeji se očividně v poslední době daří. Zazářil v seriálu Devadesátky a exceluje v Činoherním klubu. V práci mu vše vychází a kromě herectví má čas i pro režii.

Ondřej Sokol / Zdroj: youtube.com

Úspěch může slavit i v osobním životě. Ze začátku si mnozí mysleli, že mu vztah s Nikolou nevydrží dlouho kvůli věkovému rozdílu, ale nakonec vše dopadlo dobřwe a oba jsou velmi šťastní.

PSALI JSME: CARMEN MAYEROVÁ PROZRADILA, ŽE V ŠESTNÁCTI LETECH ZJISTILA, KDO JE JEJÍM BIOLOGICKÝM OTCEM: SVÉHO ÚŘEDNÍHO OTCE SI VELMI VÁŽILA

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ŽÁDAJÍ O ODŠKODNĚNÍ ZA KOMPLIKACE PO VAKCINACI PROTI COVIDU: NĚKTEŘÍ ŽÁDAJÍ 100 MILIONŮ KORUN

Share