Carmen Mayerová prozradila, že v šestnácti letech zjistila, kdo je jejím biologickým otcem: Svého úředního otce si velmi vážila

Slavná herečka Carmen Mayerová má španělské a německé kořeny. Její matka pocházela z horské vesnice na Mallorce. Jejím úředním otcem byl trutnovský architekt a akademický malíř německé národnosti Carlos Mayer. Později se však dozvěděla, že jejím biologickým otcem je německý důstojník. Píše o tom server iDNES.cz.

Herečka v pořadu 13. komnata promluvila o svém dětství. Narodila se v roce 1944, takže její dětství probíhalo v poválečném období.

Carmen Mayerová / Zdroj: youtube.com

Podle ní to tehdy bylo pro její rodiče těžké. Její matka znala čtyři jazyky, a to španělštinu, italštinu, francouzštinu a němčinu. „Je pravda, že na malém městě jsme byli asi trochu takovou podivnou rodinou,“ řekla Carmen Mayerová.

Carmen měla také starší sestru Aidu. Když jí bylo 16 let, zjistila, že má jiného biologického otce, byl to důstojník Wehrmachtu, který se jmenoval Manfred.

Carmen Mayerová / Zdroj: youtube.com

Její sestra měla úplně jiný charakter než ona. Aida mohla dokonce utíkat z domova. Jednou se Carmen rozhodla zeptat maminky, jestli je otcem její sestry někdo jiný. Matka jí tehdy řekla pravdu, totiž že oba mají jiného biologického otce.

Její matka byla vdaná za Carlose Mayera, ale šest let jejich manželství bylo bezdětné. V roce 1940 se seznámila s jejich biologickým otcem v Berlíně. Během vztahu s německým důstojníkem se jí narodily dvě dcery.

Carmen Mayerová / Zdroj: youtube.com

Poté, co se Carmen Mayerová o této informaci dozvěděla, rozhodla se, že o tom svému úřednímu otci nikdy neřekne. Měla ho velmi ráda a nechtěla, aby se kvůli těmto informacím vztah mezi nimi zhoršil.

Carlos a jejich matka se rozvedli. Slíbil jí však, že bude její děti vychovávat, dokud se jejich otec nevrátí. Manfred chvíli po válce zemřel v německé metropoli. Carlos proto dál vychovával dcery své bývalé manželky. „Byl velmi velkorysý,“ vzpomíná na něj Carmen Mayerová.

Carmen Mayerová a Petr Kostka / Zdroj: youtube.com

Herečka byla dvakrát vdaná. Jejím prvním manželem byl herec Maxmilián Hornyš, během tohoto manželství se jí narodila dcera Kateřina.

Druhým jejím manželem byl herec Petr Kostka. Narodila se jim dcera Tereza, která je herečkou a moderátorkou. Carmen Mayerová má nyní velkou rodinu a je šťastná.

PSALI JSME: BOLEK POLÍVKA RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V DIVADLE: CO SE POPULÁRNÍMU HERCI STALO

PŘIPOMÍNÁME: DIVÁCI SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS SE MAJÍ NA CO TĚŠIT: KDO BUDE SOUTĚŽIT

Share