Odhalím své nitro: Proti padesátileté ženě jednají mladé 30leté matky

Zveřejnění článku může vyvolat novou vlnu odsouzení od těchto žen. Ale nebudu mlčet.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Fotografie níže byla pořízena na dovolené. Tady jsem takřka bez makeupu. A mimochodem, nevlastním program Photoshop. Většina by mě pojmenovala divným člověkem, že?

Žena/Zdroj: zamechatelno.fun

Každý den mi píší urážlivé komentáře, kde mi připomínají můj věk a moje chování označují za obscénní. Píší mi rady, jak se mám v mém věku oblékat a stříhat. A některé z těchto tipů jsou dost směšné a ponižují mě jako ženu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Možná se jin nedaří mě úmyslně urazit, ale skutečnost, že považují všechny ženy nad 50 let za „staré“, je nesporným faktem. A byla jsem o tom přesvědčen více než jednou. Například jdu na shopping, aby si koupit něco více atraktivního, a poradce mi nabízí pouze ty možnosti, které by podle jejich názoru měly mít zralé ženy.

Proč mladé ženy považují za nemožné, aby nosila krátkou sukni v dusném létě? Navíc mám docela atraktivní postavu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Proč musí ženy nosit umělé řasy a výrazný make-up, aby byly považovány za atraktivní? A pokud máte celulitidu, určitě ji musíte zamaskovat. A pokud ji z nějakého neznámého důvodu nemáte, pak s vámi něco není v pořádku.

Chci se vyjádřit, že když jsem poprvé zaslechla výrok „pomerančová kůra“, okamžitě jsem neuhádla, o co jde. V naší době ženy neměly takové problémy s postavou.

Ano, ženy 50+ se velmi liší od moderních „panenek“. Každá z nás ale je svým způsobem atraktivní. S jistotou mohu říci, že moje generace má přirozenou krásu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ráda bych také zmínila zdraví. Celý život jsme tvrdě pracovali, ale o mnoha nemocech víme jen z knih. Jaká je dnešní situace? Nedivím se, že teenageři dostávají sedativa k zastavení nervového zhroucení.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA VYPADALA JAKO MATKA SVÉHO PŘÍTELE: STYLISTŮM SE ALE PODAŘILO ÚSPĚŠNĚ ZMĚNIT JEJÍ VZHLED

PSALI JSME: ŽENA PO DOBU 50 LET NEVĚDĚLA, KDO JSOU JEJÍ RODIČE, DOKUD NENASTOUPILA DO LETADLA: OPUSTILA LETIŠTĚ S MAMINKOU A TATÍNKEM

Share