Očkováni zdržuje natáčení Vánočního příběhu: Irena Pavlásková promluvila o společném návratu Lábuse a Kaisera

Známá režisérka Irena Pavlásková za nějakou dobu ukáže divákům svůj nový film, který se nazývá Vánoční příběh. Natáčení začalo ještě loni, ale kvůli opatřením muselo být přerušené.

Irena Pavlásková/Zdroj: youtube.com

Natáčení filmu také zdržuje očkováni, protože velké množství herců patří do rizikové skupiny a nedostali i první dávky vakcíny. Ve filmu bude hrát velké množství známých osobnosti, kterých diváci miluji za legendární pohádky a filmy.

Pavláskové se podařilo získat pro svůj film Jiřinu Bohdalovou, a také Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera, kteří už dlouhodobě nehráli spolu ve filmech. Ve filmu se také objeví Jitka Sadláčková, Máša Málková a také Jaromír Plesl.

Jiří Lábus/Zdroj: youtube.com

Velké množství herců, kteří budou hrát ve filmu ve dnešní době musejí počkat, protože Pavlásková se rozhodla, že natáčení začne po očkováni všech, kdo patří do rizikové skupiny.

Portálu Aha řekla, že při natáčení všichni budou dodržovat nutná opatření, a každý herec bude pravidelně otestován. První záběry filmu se natáčely v prosinci a na začátku ledna, potom očkováni všechno zdrželo.

Oldřich Kaiser/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREČKA MAHULENA BOČANOVÁ PŘEDVEDLA, JAKÉHO FEŠÁKA MÁ DOMA: URČITĚ JÍ HO BUDETE ZÁVIDĚT

PŘIPOMINAME: HEREČKA ČVANČAROVÁ UKÁZALA ROZTOMILÉ VIDEO, NA KTERÉM SE VĚNUJE KOJENÍ: ZÍSKALA ZA NĚJ MNOHO POZITIVNÍCH KOMENTÁŘŮ

Share