Nová verze pohádkové klasiky Tří oříšků pro Popelku již brzy se objeví v kinech: kdo hraje hlavní postavu legendární pohádky

V Norsku v Lillehameru byl natočen remake legendární pohádky Tři oříšky pro Popelku. Původní verze vznikla díky spolupráci Československa a Východního Německa v roce 1973 a je také velmi populární právě v Norsku. Píše o tom web aktualne.cz.

Astrid Smeplassová / Zdroj: youtube.com

Popelku v norské verzi pohádky hraje zpěvačka Astrid S. Děj se odehrává ve skanzenu Maihaugen v Lillehammeru, kde je kolem dvou stovek historických budov.

Libuše Šafránková /Zdroj: youtube.com

Popová zpěvačka je velmi ráda ztvárnit pohádkovou postavu bratří Grimmů a je přesvědčena, že Popelka je dobrým vzorem současné dívky.

Astrid Smeplassová / Zdroj: youtube.com

„Člověk sleduje její cestu, na níž ji utlačuje macecha, zažívá mobbing,“ říká Astrid Smeplassová s tím, že její postava následně získává sebevědomí, umí jezdit na koni a lovit, i když je to žena.

Premiéra filmu se očekává 12. listopadu.

Mohlo by vás zajímat:Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt są znowu razem? Internet huczy od domysłów

PSALI JSME: BARBORA STRÝCOVÁ PORODILA PRVNÍ DÍTĚ: JEJÍ SYN DOSTAL NEOBVYKLÉ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: „RÁNO NEMOHLA SEJÍT SCHODY, MĚLA JSEM TAKOVÉ BOLESTI“ : ŠAFÁŘOVÁ PROZRADILA, JAKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY JI DOPROVÁZELY BĚHEM PROFESIONÁLNÍ KARIÉRY

Share