Barbora Strýcová porodila první dítě: její syn dostal neobvyklé jméno

Světoznámé tenistce Barboře Strýcové a jejímu partnerovi novináři Petru Matějčkovi se narodil syn. O této příjemné zprávě sportovkyně informovala na sociálních sítích. Píše o tom server Super.cz.

Na Instagramu novopečená matka zveřejnila fotku dítěte, také napsala jeho jméno, chlap se jmenuje Vincent.

Barbora Strýcová / Zdroj: youtube.com

Slavná sportovkyně se na narození dítěte připravila ještě před několika týdny, čekala na to. Líbilo se jí to, například připravila pokoj pro miminko.

Také několik týdnů před porodem měla Barbora Strýcová již sbalenou tašku do porodnice. Vysvětlila to tím, že pokud bude připravená, asi ji už nic nepřekvapí.

Barbora Strýcová / Zdroj: youtube.com

Tenistka přiznává, že vždycky chtěla být mámou, moc se na to těšila. Byla vítězkou mnoha soutěží, ale teď pro ni nastalo opravdu jiné období v životě.

„Nechci to shazovat, ale pro mě je nejdůležitější být mámou a mít jistotu, že je dítě zdravé. Jak to ostatně mají všechny maminky,“ řekla dříve Barbora Strýcová pro Super.cz.

Barbora Strýcová / Zdroj: youtube.com

Pro ni a jejího partnera je Vincent prvním dítětem. Sportovkyně a novinář začali randit na podzim 2018.

Psali jsme:„Vila Karla Gotta má nového majitele“: Komu vdova Ivana Gottová prodala panství zesnulého manžela

PSALI JSME: „RÁNO NEMOHLA SEJÍT SCHODY, MĚLA JSEM TAKOVÉ BOLESTI“ : ŠAFÁŘOVÁ PROZRADILA, JAKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY JI DOPROVÁZELY BĚHEM PROFESIONÁLNÍ KARIÉRY

PŘIPOMÍNÁME: “VIDĚLI JSME SVOJE MIMINKO”: LELA CETEROVÁ SE POCHLUBILA ULTRAZVUKEM, A FANOUŠCI SE DOMNÍVAJÍ, KOHO PORODÍ PARTNERKA KARLOSE VÉMOLY

Share