„Nepálím mosty“: Felix Slováček prozradil jak to je vlastně s rozvodem s Dagmar Patrasovou a vyjádřil se k rozchodu s milenkou

Není žádným tajemstvím, že slavný hudebník Felix Slováček ukončil svůj vztah s milenkou Lucií Golemovou, který trval celých 7 let.

V nedávném rozhovoru pro portál iDnes.cz Slováček prozradil, jak tento rozchod prožívá a také se vyjádřil k pověstem kolem rozvodu se svou ženou Dagmar Patrasovou.

Felix Slováček / Zdroj: YouTube

„Nepálím mosty. Myslím si, že lidé, kteří se mají rádi a zůstanou přátelé, tak by jim to přátelství mohlo zůstat celý život,“ komentoval pro výše zmíněný portál známý saxofonista.

 

Lucie Gelemová a Felix Slováček / Zdroj: Instagram

Pokud jde o preference při výběru své potenciální partnerky, Felix řekl, že samozřejmě miluje krásné ženy, ale pokud je žena ještě i chytrá, pak je to pro něj příjemný bonus ve vztahu.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček / Zdroj: Instagram

O pověstech kolem rozvodu se svou manželkou Dagmar Patrasovou, Felix neodpověděl nic konkrétního, nepovažoval za nutné tuto situaci komentovat, pouze uvedl, že jejich vztah je trochu o něčem jiným. Co přesně měl na mysli hudebník, není známo.

Felix Slováček/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: “UŽ JSME TAM STÁLI, JAK KDYBYCHOM MÍŘILI UŽ DO KATEDRÁLY“: LEOŠ MAREŠ S MONIKOU SLAVÍ ŠESTÉ VÝROČÍ JEJICH VZTAHU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA BOHUŠE MATUŠE BUDE MUSET PODSTOUPIT OPERACI: „VĚŘÍM, ŽE VŠE DOPADNE DOBŘE,“ ŘÍKÁ ZPĚVÁK

Share