“Nemohla jsem si zajít ani na večeři”: Pavlína Pořízková promluvila, jak žila po odchodu svého manžela Richarda Ocaska

55letá modelka Pavlína Pořízková ztratila svého manžela Richarda Ocaska před rokem. Kvůli tomu, že před dvěma lety se s nim rozešla, nezdědila žádnou korunu, kvůli čemuž měla velké finanční problémy.

Pavlína Pořízková a Richard Ocasek/Zdroj: vulture.com

“Nemohla jsem si zajít ani na večeři,” řekla modelka během videohovoru s UBS. Modelka moc často v té době půjčovala peníze u svých přátel, a díky nimž měla co jist. U svých přátel Pořízková půjčovala peníze celý rok a dokonce její kamarádi pro ni a její děti nakupovali potraviny.

Pavlína Pořízková/Zdroj: instagram.com

Pavlína také prodala svůj majetek, ale tohle vyřešit finanční problémy nepomohlo, protože ještě musela platit za dvě hypotéky. Z takové situaci se modelka vyhrabala a nedávno si se svými dvěma syny našla nové vysněné hnízdo v New Yorku. “Jsem svobodná, ale nejsem si jistá svou budoucnosti,” uvedla na svém Instagramu Pořízková.

Pavlína Pořízková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „UŽ JE VE SVÉM SVĚTĚ“: DCERA HEREČKY JANY BREJCHOVÉ TEREZA BRODSKÁ ŘEKLA O ZDRAVOTNÍM STAVU SVÉ NEMOCNÉ MAMINKY

PŘIPOMINAME: „MUSELI JSME SE PODLE SITUACE ZAŘÍDIT“: HEREC PAVEL TRÁVNÍČEK A JEHO MANŽELKA MONIKA MUSELI ZMĚNIT POVOLÁNÍ KVŮLI COVIDU

Share