Nemám ráda svou snachu, takže neprodám svůj byt a nenechám se vydírat tím, že nebudu vídat vnoučata

Když Ondřej přivedl svou přítelkyni ke své matce, paní Petra Kačku nepřijala.

Dívka se zdála své budoucí tchyni příliš netaktní a drzá, s jasným, až vulgárním líčením a ne úhledně oblečená.

Je to už 5 let a snacha s tchyni žijí jako kočka a pes.

– Od samého začátku si myslí, že jsem prázdné místo – říká paní Petra své kamarádce.  – Všechno vnímá agresivně. Dokonce i obyčejná otázka, například „jak se máš?“  – zasahování do života jejich rodiny.  Volám – nezvedá telefon a nevolá zpět.

Kačka je velmi vážně uražena kvůli bytu paní Petry. Nyní jsou s Ondřejem a jejich dvěma předškoláky schouleni v malém jednopokojovém bytě, který kdysi koupila paní Petra pro svého syna.

Dvoupokojové apartmány jsou v jejich okolí o něco dražší než jednopokojové, jak už dávno zjistila Kačka.  A rozhodně ne dvakrát dražší. Je nutné platit velmi málo, Kačka si může od rodičů vzít potřebnou částku.  A žít v lidských podmínkách, alespoň děti v jedné místnosti a rodiče v druhé.  Ale paní Petra nechce slyšet o prodeji svého bytu.

Zpočátku ji Ondřej a jeho manželka s touto otázkou oslovili před dvěma lety, kdy se v budoucnu objevilo jen druhé dítě. Mladí lidé poté nabídli, že buď vymění byty, nebo svůj byt prodají. Paní Petra uvedla, že si vydělala na vlastní bydlení, a situace je v nich stejně lepší, protože neplatí nájem, mohou si vydělávat.

Žena/Zdroj: youtube.com

– No, to jsou vaše vnoučata! – řekla Kačka.  – Jejich pohodlí … Nechcete, aby žili v lidských podmínkách?

– Stačí, že žijete několik let, neplatíte nájem, buďte za to vděční, – odpověděla paní Petra.

– No, pak neuvidíte vnoučata, pokud vám na nich nezáleží!  – řekla Kačka.

Je to chyba snachy, že babička nemá ráda své vnoučata?  Nebo babička – morální blázen. Je potřebné udržovat lidské vztahy s dětmi a vnoučaty. Zapojte se, podpořte, pomozte alespoň laskavým slovem.

A co si myslíte vy?

PSALI JSME: RODINA PŘEDVEDLA LEGENDÁRNÍ „KARANTÉNNÍ BOOGIE-WOOGIE“: VIDEO ZÍSKALO VIC JAK 3,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE

PŘIPOMÍNÁME: RODINA ROKY NEVĚDĚLA JAK DRAHÝ MAJÍ JÍDELNÍ STŮL: KDYŽ SE DOZVĚDĚLI JEHO SKUTEČNOU CENU, POCHOPILI, ŽE DÁVAT TALÍŘE NA TAKOVÝ POKLAD UŽ NEBUDOU

Share