„Ne že by mě bolela nějaká láska, ale vlastně se vždycky naštvu“: Veronika Žilková nastínila, jak prožívá rozchod a proč nemohla pravidelně cvičit s fanoušky

Veronika Žilková se znovu věnuje live cvičení na sociálních sítích a také promluvila o nepovedeném vztahu s Martinem Stropnickým. Prý s herečkou chtěl trhnou již dávno. Píše o tom web tn.nova.cz.

Umělkyně potěšila své příznivce tím, že bude znovu cvičit na instagramu pro ženy. Během live cvičení Žilková řekla, co prožila během manželství s Martinem Stropnickým.

Veronika Žilková / Zdroj: tv.blesk.cz

Předtím se ale umělkyně omluvila všem fanouškům, protože nemohla pravidelně cvičit a nevěnovala se svým sledujícím dostatečně.

Herečka přiznává, že se snaží všem ukázat, že je v pořádku, ale doopravdy to tak úplně není.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Veronika Žilková si prý několik krát denně vzpomene zastaví a přemýšlí o tom, co se stane. „Ne že by mě bolela nějaká láska, ale vlastně se vždycky strašně naštvu,“ podotkla umělkyně.

Herečka nerozumí, proč tuto dvojí hru Stropnického nepoznala, protože si nemyslí, že je dobrý herec. Toto ale prý byla jeho životní role. Expartner Žilkové ale prý věděl již několik let, že s ní být nechce a lásku jenom předstíral.

Veronika Žilková a Martin Stropnický/Zdroj: instagram.com

Stále proto Žilkovou trápí, jak to nepoznala a cela ta situace byla důvodem, proč nemohla cvičit. Necítila se totiž příliš dobře.

PSALI JSME: DAGMAR PATRASOVÁ UKÁZALA NOVÝ ÚČES: HEREČKA OMLÁDLA O NĚKOLIK LET

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÝ DÁREK MISTROVI DO NEBE: CHARLOTTE GOTTOVÁ ZAZPÍVALA NA VZPOMÍNKOVÉM KONCERTU POCTA KARLU GOTTOVI

Share