Nastávající matka provedla ultrazvukové vyšetření a ztratila spánek. Na obrázku je známá tvář, ale ne její dítě, je to nějaká celebrita

Těhotná žena z Anglie místo dítěte na ultrazvukovém snímku viděla Crazy Frog a Kermit. Nejde o vzhled dítěte, ale o podezřelé místo poblíž jeho tváře. Maminka si tu podobnost všimla jako poslední a při pohledu na něj se stále směje.

Žena/Zdroj: medialeaks.ru

Hannah Hodgson z Lowestoftu v Anglii, těhotná v sedmém měsíci, podstoupila ultrazvukové vyšetření. Během toho si 36letá žena nevšimla ničeho neobvyklého – celou dobu se dívala jen na nenarozeného syna Ollie.

Po výzkumu se matka rozhodla sdílet ultrazvukové skenování na internetu, aby mohla sdílet radost s přáteli a sledovateli. Pak ani netušila, že lidé, kteří uvidí fotku, se nedívají na její dítě, ale na Medovou příšeru vedle něj.

Fotka/Zdroj: medialeaks.ru

V komentářích diváci poukázali na podivnou a vtipnou tvář těsně nad nosem a rty dítěte, což mnohým připomínalo postavu z britské reklamy na stejnojmennou cereálii – Honey Monster.

Když matka, která neslyšela mnoho srovnání, znovu se podívala na obrázek a až poté pochopila, o čem všichni mluví.

Postavy/Zdroj: medialeaks.ru

“Zveřejnila jsem běžný příspěvek na internetu a lidé začali komentovat. Nezaznamenala jsem nic neobvyklého, protože během ultrazvuku jsem se dívala na dítě, a ne na zbytek snímané oblasti,” – řekla Hannah.

Podle Hannah nyní nemůže nevidět Medovou příšeru, bez ohledu na to, jak moc chce. Incident se stal jedním z příjemných okamžiků během těhotenství. Dívka čeká dítě po třech potratech a spolu se svým manželem Adamem označuje Ollie za zázračné dítě.

PSALI JSME: PŘED TŘEMI LETY BYL TENTO CHLAPEC POVAŽOVÁN ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ DÍTĚ NA INTERNETU: JAK DNES VYPADÁ ANDĚL S MODRÝMA OČIMA

PŘIPOMÍNÁME: ŠKOLÁK SE STYDĚL ZA SVŮJ ÚČES A NECHTĚL SI SUNDAT ČEPICI: SKONČIL V ŘEDITELNĚ, KDE DOSTAL NEČEKANOU NABÍDKU

Share