Na týdnu Haute Couture Demi Moore všechny překvapila: „Co si udělala s obličejem“

Nedávno se ve Francii konala další módní přehlídka, která se zapsala do historie. A kupodivu nejde o modelku, která spadla na podiu nebo o nějaký podobný případ s hosty. Demi Moore tentokrát překonala všechny možné scénáře. Svým vzhledem všechny šokovala.

Demi Moore/ Zdroj: topfakty.com

Je důležité říci, že herečka bere týdny módy velmi vážně. Snaží se je navštěvovat každý rok. Před začátkem karantény dorazila Demi Moore na výstavy, které se konají v lednu. A později se objevila i na dalších sezónních show. Letos nebyla Demi jen hostem, ale také modelkou.

Demi Moore/ Zdroj: topfakty.com

Na Demi Moore byl luxusní kostým. Krásné široké kalhoty se sakem dokonale zdůrazňovaly postavu herečky. Dalšími prvky obrazu byla otevřená ramena a výstřih. Samotné sako mělo dlouhé rukávy. Neobvyklé náušníky byly nádherným doplňkem.

Vzhled celebrity na pódiu způsobil u publika mnoho emocí. Nejvíc je samozřejmě překvapila tvář herečky, protože s tím zjevně něco udělala. Všichni si toho všimli, protože nejoblíbenější otázka na pořadu byla: „Co udělala s tváří?“

Demi Moore/ Zdroj: topfakty.com

Demi Moore se netají tím, že často využívá pomoci plastických chirurgů. V loňském roce se pravděpodobně znovu rozhodla opravit své obličejové rysy. A pro nás to nebylo známo, protože během karantény se objevovala na veřejnosti v brýlích a roušce.

Demi Moore/ Zdroj: topfakty.com

Vzhledem k tomu, že povinné nošení roušek nikdo nezrušil, dorazila do Paříže s ochranou úst. Během prohlídky se ale rozhodla ukázat všem nejen outfit, ale i svou novou tvář. Odbornici pravděpodobně udělali s její tváří hodně práce, protože se hodně věcí změnilo.

Nos se hodně změnil – zúžil se a byl zvednout. Trochu se také změnili tvar rtů, jako by se hvězda neustále snažila říkat „piu“.

Demi Moore/ Zdroj: topfakty.com

A samozřejmě její lícní kosti byly největším překvapením. Jsou úplně jiné a vypadají velmi nepřirozeně.
Zdálo by se, že není nic špatného na tom, když se stanete mladší a hezčí. Demi Moore je ale očividně závislá na plastických zákrocích, protože se změnila natolik, že se sobě ani nepodobá.

PSALI JSME: DVOJÍTE MIKÁDO PRO ŽENY 40+: 10 ZPŮSOBŮ, JAK ZDŮRAZNIT PŘIROZENOU KRÁSU A KOUZLO

PŘIPOMÍNÁME:ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ: JAK TEĎ ŽIJE A VYPADÁ VÍTĚZ EUROVIZE 2014 CONCHITA WURST

Share