Když vyčerpaného psa našli na parkovišti, bylo jasné, že nutně potřebuje pomoc: Ale dobrovolníci se okamžitě rozhodli, jak ho zachránit a pes se změnil k nepoznání

Vyčerpaného vyděšeného psa našli na parkovišti. Při pohledu na psa bylo jasné, že nutně potřebuje pomoc.

Opie, když ho našli / Zdroj: goodhouse.ru

V nemocnici záchranné služby dobrovolníkům řekli, že pes umírá. V jednom okamžiku zoufalého boje o život však nešťastný pes zvedl hlavu a pozorně se podíval na své spasitele a dal jim naději v to nejlepší.

Začal dlouhý boj o život psa, kterého pojmenovali Opie. Pes těžce dýchal, ale nevzdal se. Velmi chtěl jíst, ale kvůli dlouhému hladu jeho trávicí systém nepřijímal jídlo. Kromě vyčerpání našli lékaři ještě jeden problém: velkou ránu na tlapě, kterou bylo nutné zašít.

Léčba naštěstí zabrala. Od začátku léčby se u Opie již neopakovaly křeče a celkově pes začal vypadat mnohem lépe. Ukázal se jako nejmilejší stvoření, připravené navzdory svému těžkému stavu děkovat všem za péči a lásku.

Navenek se pes také velmi změnil: přibral na váze a obrostl hladkou lesklou srstí. Měl zájem o život a dění kolem sebe.

Opie strávil několik měsíců ve veterinární klinice a nakonec se uzdravil. A brzy ho čekalo překvapení: našli se zájemci, které si chtěli Opie vzad do své rodiny. O psovi se dozvěděli ze sociálních sítí.

Nyní Opie má před sebou dlouhý šťastný život plný lásky a radostných okamžiku.

PSALI JSME: ZTRACENÝ PES HLEDAL DOMOV OSM LET: A KDYŽ UVIDĚL PÁNA, PLAKAL

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ VETERINÁŘ VIDĚL PSA , BYL V KRITICKÉM STAVU A ODMÍTL JÍST: ALE MUŽ SE ROZHODL DAT ŠANCI NA ŽIVOT A POMOCÍ VELMI MIMOŘÁDNÝCH METOD HO ZACHRÁNIL

Share