Na co potřebujeme zbytečné problémy. Ať se rodiče starají o vnučku a my si budeme užívat života

Na maturitě začala Světlana chodit s Viktorem. Myslela si, že je láskou jejího života a že budou vždy spolu. Jakmile se však mladík dozvěděl o těhotenství své lásky rychlé od ní utekl. Stát se otcem v jeho plánech nebylo.

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Rozhodli se Světlaně pomáhat její rodiče, kteří řekli, že budou hlídat vnučku, když Světlana se bude studovat na univerzitě. Světlana se stala studentkou Ekonomické fakulty. Studovala se, a také pracovala v malé kavárně.

Během jednoho pracovního dne dívka potkala Jana. Muž se jí okamžitě líbil svou krásou, ostrou myslí a měl smysl pro humor. Za několik dnů oficiálně měli vztah. Jan nabídl dívce, ať se nastěhuje do jeho bytu, a pak ji požádal o ruku.

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

O dceři Světlany také věděl a dokonce ujišťoval, že bude pomáhat s výchovou dětí. Uplynuly dny a dívka se rozhodla, že je čas vzít dceru k sobě. Jan však na tento návrh reagoval kategoricky. „Na co potřebujeme zbytečné problémy? Ať se tví rodiče starají o vnučku a my budeme pracovat a užívat si jeden druhého,“ řekl Jan.

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Světlana takovou reakci samozřejmě nečekala. „Nejsem připraven nést odpovědnost za cizí dítě, takže si budeš muset vybrat: buď já, nebo tvá dcera Inna,“ dodal muž. Jan v reakci neslyšel ani slovo a druhý den byl v jeho bytě prázdný. Světlana si sbalila věci a odešla. Jen napsala vzkaz se slovy: „vždycky si vyberu své dítě.“

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: RUSKÉ FEJKY: RUSKÁ TELEVIZE UKÁZALA VIDEO Z NATÁČENÍ SERIÁLU, ALE UVEDLA, ŽE „JDE O PŘÍPRAVU DIVADLA VOJENSKÉ AKCE NA UKRAJINĚ“

PŘIPOMÍNÁME: RUSKÉ RAKETY ZASÁHLY PŘEPLNĚNÉ NÁDRAŽÍ V KRAMATORSKU: NEPŘEŽILY DESÍTKY UKRAJINCŮ

Share