Myslela jsem si, že manžel je unavený v práci: Zjistila jsem, že mi pořád lhal

Vystudovala jsem medicínu a přestěhovala se do malé vesnice. Tam jsem potkala mladého muže.

Chodili jsme spolu dlouho, a všichni věděli, že se v nejbližší době vezmeme. Svatba proběhla rychleji, než bylo plánováno, protože jsem se jednoho dne dozvěděla, že nosím pod srdcem dítě. Začali jsme bydlet spolu.

Žena/Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Pomohla jsem manželovi, aby začal pracovat jako řidič sanitky. Pracovala jsem jako záchranářka ve stejné nemocnici. Jezdili jsme spolu do práce a společně jsme se vraceli domů. Brzy se narodil syn. Všechno v rodině bylo dobře.

Žena/Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V jednu chvíli ale muž prohlásil, že už ho nebaví být řidičem sanitky. Prý má možnost nastoupit jako řidič autobusu. Rozhodli jsme se, že opravdu musíme zvýšit rodinný rozpočet.

Tak to letělo roky. Syn už dospěl. A manžel se začal doma objevovat čím dál méně. Měl spoustu práci, což se mi vůbec nelíbilo. Kdybych tehdy věděla, že za mými zády můj manžel už dávno randí s jinou ženou. Pracovala na trhu, obchodovala s věcmi.

Žena/Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Často jezdila do krajského centra na nákupy autobusem, řidičem kterého byl můj manžel. Po několika měsících si sbalil věci a šel za ní. Bylo to bolestivé a urážlivé. Snažila jsem s nim mluvit. Ale všechno bylo marné. Požádala jsem o rozvod.

Proběhlo již pět let. Manžel navždy opustil můj dům a já zůstala sama. Jsem šťastná, že mám vedle sebe syna a také snachu. Manžel i se synem přestal komunikovat. Nechápu, jak je to možné? Někdy se mi v hlavě vkrádá myšlenka, že se manžel ještě vrátí. Asi bych mu odpustila a přijala ho. Ale chápu, že to se nikdy nestane.

Žena/Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HONZA MUSIL ZVEŘEJNIL FOTKU SVÉ BÝVALÉ MANŽELKY: „DNES JE TEN OKAMŽIK, KDY JE IVETKA OPĚT STARŠÍ NEŽ JÁ“

PŘIPOMÍNÁME: ROZHODLA JSEM SE ZJISTIT, PROČ MOJE KAMARÁDKA V 56 LETECH OPUSTILA MANŽELA A DĚTI A VŮBEC TOHO NELITUJE

Share