Muž vyhodil psa: Vedle něj zanechal vzkaz, který dojal a rozhněval lidi, ale také pomohl najít psovi nový domov

Obyvatelé Anglie našli na ulici starého labradora s poznámkou, která dojala lidi na Facebooku. Pes zůstal bez pána, ale osamělý nebude: řekl o sobě tak, že za den našel nový domov.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Začátkem července narazili obyvatelé vesnice Upchers v britském hrabství Kent na tmavého staršího labradora (jehož jméno není známo), přivázaného k bráně chovatelské stanice.

Spolu s hodným chlapcem našli lidé také poznámku od předchozího majitele, který uvedl, že svého mazlíčka našel na stejném místě před deseti lety.

Vzkaz/Zdroj: medialeaks.ru

“Dejte mi prosím přístřeší, protože můj majitel mě vyhodil, protože jsem se nenaučil být poslušný. Přivedl mě zpět na místo, kde mě našel,“ bylo napsáno jménem psa v dopise.
Úřady regionu Swayle převzaly péči o Labradora. Úředníci městské rady zveřejnili incident na facebookové skupině věnované toulavým psům a uvedli, že se hledá majitel.

Příběh upoutal pozornost více než dvou tisíc lidí, kteří byli incidentem dojati a zároveň rozzuřeni. Lidé a samotný Labrador však nebyli smutní dlouho. Příběh se natolik rozšířil na sociálních sítích, že hned druhý den se ve skupině městské rady objevil nový příspěvek o psu. Úředníci uvedli, že se jim podařilo kontaktovat příbuzné bývalého majitele.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Nevěděli o plánech majitele a nabídli mu, aby si psa vzali, aby mohl zbytek života žít v bezpečném domě s lidmi, které zná. Zástupci obce dodali, že dovezou labradora k příbuzným jeho exmajitele a uvidí reakci psa. Pokud je pozitivní, psa nechají.

ČTĚTE TAKÉ: ZAMĚSTNANCI KADEŘNICTVÍ DOKÁZALI UKLIDNIT NESPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA A PROSLAVILI SE NA CELÝ INTERNET

PSALI JSME: MATKA BYLA PŘEKVAPENÁ, KDYŽ POPRVÉ UVIDĚLA SVÉ DÍTĚ: HOLČIČKA SE NARODILA S NEOBVYKLOU TVÁŘÍ

Share