Muž si celý svůj život pamatoval svou první lásku a začal hledat ženu: O 75 let později ji ale přece našel

Celý život veterán druhé světové války vzpomínal na svou první lásku, ženu potkal jen na několik měsíců a byl nucen odejít na východní frontu. Bývalý voják si uchoval památku své milované a po 75 letech se s ní znovu setkal.

V roce 1944 zasáhla Americká pěchota Cara Troy Robbinsová se svým plukem v Brieu na severovýchodě Francie. Zde se Robbins setkal s 18letou francouzkou Jeannine Pearsonovou.

Setkání po 75. letech / Zdroj: kindhearts.com.ua

Muž by byl rád, kdyby zůstal ve Francii navždy, ale po dvou měsících velení vyslalo pluk Robbinse na východní frontu. Od té doby se milenci už neviděli.

Po návratu domu se Robbins seznámil s jinou ženou a založil s ní rodinu. Přitom na Francouzku nezapomněl ani jeden den. Čas plynul – starší Robbins zůstal sám. V kapse jeho saka zůstala i fotografie Jeannine.

Setkání po 75. letech / Zdroj: kindhearts.com.ua

Jednou se na Robbinse obrátila skupina novinářů z Francie, dělali reportáž o amerických vojácích na frontě. V rozhovoru veterán ukázal novinářům fotografii francouzky a řekl, že by ji rád viděl znovu.

Fotografie / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Pro novináře nebylo těžké najít ženu podle fotky a jména ve starých archivech. Zjistili, že Jeannine je naživu, její dům se nachází v malé obci Montigny-le-Metz. V den 75. výročí vylodění v Normandii Robbins odletěl do Francie, kde už ho novináři dohodli na setkání s Jeannine.

Setkání po 75. letech / Zdroj: kindhearts.com.ua

75 let po prvním setkání se dva lidé setkali, jako by se nikdy nerozešli. Robbins vytáhl z kapsy tu samou fotografii.

Setkání po 75. letech / Zdroj: kindhearts.com.ua

Jeannine a Kara Troy Roberts se dokázaly najít navzdory času a vzdálenosti. Zdá se, že tento milostný příběh si zaslouží aby se o něm natočil film.

Setkání po 75. letech / Zdroj: kindhearts.com.ua

PSALI JSME: BÝVALÍ SPOLUŽÁCI SE VE VĚKU 80 LET ROZHODLI OŽENIT: PÁR SE SETKAL O 63 LET PO UKONČENÍ ŠKOLY A UVĚDOMIL SI, ŽE SE STÁLE CHTĚJÍ BÝT SPOLU

PŘIPOMÍNÁME: PÁR SE DOKÁZAL ZNOVU SEJÍT 70 LET PO ROZCHODU: ABY DOKÁZALI SVOU LÁSKU, DOKONCE SE ROZHODLI PRO SKUTEČNÉ MANŽELSTVÍ

Share