Muž překvapil dívky na pláži svou prosbou: dlouho se tomu smály

Rozhořčený muž požádal dívky, aby si zakryly plavky, protože vypadaly příliš otevřeně. Podle něj šlo o skutečnou neslušnost.

Celý rozhovor jedna z dívek zveřejnila ve svém TikToku. Dívky se jen se zasmály podivné žádosti od cizince a požádaly ho, aby jim dal pokoj. Vždyť to byly jen plavky!

Logan / Zdroj: TikTok

„Proč jste se tak oblékla? Podívejte se na děti. Nemusí se na podobné dívat,“ apeloval cizinec.

Dívky nechápaly, proč se muž rozhodl jít právě k nim. Na pláži bylo mnoho žen v plavkách, ale odpočívaly se svými manželi. Dívky byly na pláži bez svých druhých poloviček. Proto se podle nich cizinec rozhodl přistoupit právě k nim.

@ggarbagefairy

Part 1#harrassement #feminism fuckmen

♬ original sound – Mia

Muž se nezastavil, ale komunikoval poměrně slušně. Obrátil se na křesťanské učení a snažil se vysvětlit, že dívky by se tak neměly svlékat a chlubit se svým tělem. Muž nakonec po několika minutách rozhovoru dívky opustil, ale něco jim připomněl:

„Přijde den, kdy se budete muset setkat s Bohem.“

Ve svém TikToku muž vysvětlil svou verzi této situace. Nelíbilo se mu, že dívky byly v příliš otevřených plavkách, vždyť v tu chvíli na pláži bylo mnoho dětí, které chtěl chránit před takovou upřímností.

@loganvandorn

The truth will set you free.. ♥️✝️ #jesus #jesuslovesyou #truth #truthwillsetyoufree #godlovesyou #fathersonholyspirit #revival #repent #jesusiscoming

♬ original sound – Logan Dorn

PSALI JSME: „BUDU MILOVAT NADE VŠE“: MODELKA SE VDALA SAMA ZA SEBE A JEDE NA LÍBÁNKY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NAŠEL V PODKROVÍ KRABICI, KTERÁ NEBYLA 80 LET OTEVŘENÁ A PODÍVAL SE DO NÍ: CO BYLO UVNITŘ

Share