“Museli jsme na čtrnáct dni přerušit natáčení”: Jak Petr Kostka a Libuše Švormová z Kukaček se dostali do rizikové situaci

29letá herečka Marta Dancigerová, která ve dnešní době hraje v populárním seriálu Kukačky se nakazila koronavirem. Bohužel o tom se dozvěděla po natáčení líbacích scén s Markem Adamzcykem.

Marta Dancigerová a Petr Kostka/Zdroj: ceskatelevize.cz

Bohužel, není to jediný problém, který se stal během natáčení. V seriálu hrají také dvě hvězdy Petr Kostka a Libuše Švormová, které jsou kvůli svému věku v rizikové skupině.

Nikdo z velkého týmu nechtěl ohrozit 85 letou Švormovou a 82letého Kostku. Mladá Marta i po negativním testu na koronavirus celý týden nepracovala.

Petr Kostka/Zdroj: ceskatelevize.cz

“Museli jsme na 14.dni přerušit natáčení. Přitom ještě zbývalo 7 klíčových dni,” řekl portálu Aha producent Filip Bobiňski. Marek se po natáčení líbacích scén s Dancigerovou covidem nenakazil.

Herečka se také natáčela v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který kvůli ni také přerušil natáčení. Kvůli tomuto případu herci se moc často testují.

Libuše Švormová/Zdroj: ceskatelevize.cz

PSALI JSME: JAK SE ZMĚNIL ŽIVOT YVETTY BLANAROVIČOVÉ BĚHEM PANDEMII: KDE HEREČKA BERE PENÍZE A JAK MOC SE MUSELA USKROVNIT

PŘIPOMINAME: „UŽ PATŘÍM DO RIZIKOVÉ SKUPINY“: ZNÁMÝ HEREC JOSEF CARDA OSLAVIL 65. NAROZENINY A PROZRADIL, ČEHO SE OBÁVÁ

Share