Monika Leová upřímně promluvila o svém mateřství: „Každý den je výzvou“

Moderátorka Monika Leová 17. dubna porodila dceru Miu. Porod nebyl snadný a teď je pro ni každý den výzvou. Prozradila o tom více v rozhovoru pro eXtra.cz.

Podle ní se nyní její dcera cítí dobře. Prozradila, že Mia už žloutenku nemá, takže už není tak unavená a je to určitě dobrá zpráva.

Monika Leová / Zdroj: youtube.com

Monika Leová říká, že většinu času se její dcera chová skvěle. Holčička dostala jméno Mia Le Košínová a její váha byla 4160 gramů.

Porod u známé moderátorky nebyl snadný. Nechtěla jet do porodnice předčasně, nicméně její manžel Martin Košín už byl nervózní, a tak ji přemluvil, aby jela. Když přijeli, už „byla otevřená na 7 centimetrů“.

Ale dopadlo to dobře, teď si šťastná maminka užívá mateřství. Na svých sociálních sítích zveřejňuje jejich společné fotky.

„Každý den je výzvou k tomu, aby byla Mia spokojená a abychom si to obě užívaly,“ odpověděla pro eXtra.cz Monika Leová na otázku, co pro ni jako matku bylo nejtěžší.

Monika Leová / Zdroj: youtube.com

Podle jejích slov ji mateřství za ty téměř 3 měsíce nepřekvapilo. Předpokládala, že to bude nějaký velký skok, že to nějak neuvěřitelně změní její život, nicméně to se nestalo.

Teď si ale se svým manželem Martinem užívá rodinného života a kochají se svou dcerou. Nyní žijí v obci Dvořisko na Choceňsku. Moderátorka říká, že ona a její muž prožili dětství na vesnici, takže je to pro ně příjemné.

PSALI JSME: JILL BIDENOVÁ OZDOBILA OBÁLKU VOGUE: ZÚČASTNILA SE TAKÉ DOJEMNÉHO FOCENÍ SE SVÝM MANŽELEM

PŘIPOMÍNÁME: „ROZHODNĚ TO NEJSOU GENY“: JITKA BOHO UKÁZALA ŠTÍHLOU POSTAVIČKU A PROZRADILA ZDA JE OTEVŘENÁ NOVÝM VZTAHŮM

Share