Monika Binias oslavila se svým manzelem rok od svatby: dojemně promluvila o miminku

49letá Monika Binias před rokem se vdala za mladého Petra, se kterým je stále velice šťastná. Portálu Extra Monika promluvila o tom, jak prožila rok se svým milovaným manželem, a také řekla o plánech do budoucna.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Před výročím své svatby Monika s Petrem jezdili na krásnou dovolenou. Na začátku byli v Bulharsku, a potom strávili několik týdnů v Itálii, ve které prožili nejkrásnější chvíle.

Podle Moniky, rok s jejím manželem byl úžasným, jediným, co ho zhoršilo, byl koronavirus, kvůli kterému Monika nemohla navštívit všechny své příbuzné. Podle jejich slov, dokonce ve vztahu po svatbě neměli žádnou krizi a spolu jsou velmi šťastní.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Monika zmíněnému portálu prozradila, že se svým manželem už přemýšlí o miminku. Podle jejich slov, měla vyšetření, které ukázalo, že je zdravá a má šanci porodit pro svého mladšího manžela potomka.

“Uvidíme, co nám život přinese,” řekla Monika. V budoucnu známý pár plánuje bydlet v Německu. O tom se rozhodli kvůli práci Petra, který v Německu vydělává víc peněz, než v rodném Česku.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA BINIAS PO BOKU SVÉHO MANŽELA JEN ZÁŘI: ŽENA PROZRADILA, KOLIK DOVOLENÝCH BY CHTĚLA STIHNOU BĚHEM LETOŠNÍ LETNÍ SEZÓNY

PŘIPOMINAME: MONIKA BINIAS PROZRADILA, JAK SE JÍ PODAŘILO ZHUBNOUT: PODNIKATELKA SE POCHLUBILA FOTKOU V PLAVKÁCH

Share