Účesy pro středně dlouhé vlasy: módní účesy pro ženy 40-50 let

Na podzim se ženy snaží aktualizovat svůj obraz, a tak si dovolí začít chladné období v dobré náladě. V tomto článku jsme shromáždili módní novinky podzimu pro ženy nad 40 let.

Bezchybné podlouhlé mikádo

Účesy pro ženy 40+ / Zdroj: wona.com.ua

Mikádo je známý pro kardinální změny v životě žen. Dnes znovu získává popularitu, protože s tímto účesem žena 40-50 let zcela změní svůj vzhled. Prodloužené mikádo, nesrovnatelně zdůrazňuje atraktivní rysy ženy, ale zároveň chytře skrývá první známky stárnutí.

Lehký účes Sheggy

Účesy pro ženy 40+ / Zdroj: wona.com.ua

Okouzlující a zběsilý účes sheggy může vytvořit velmi svěží účes. Nejzajímavější je, že k tomu nejsou potřeba žádné speciální manipulace. Vše je snadné a jednoduché: zvedněte vlasy z kořenů, můžete přidat malé vlny. Žena ve věku 40-50 let by rozhodně měla alespoň jednou vyzkoušet tento módní účes, aby se cítila znovu mladá a krásná.

Roztomilá, jemná kaskáda

Účesy pro ženy 40+ / Zdroj: wona.com.ua

Taková možnost kaskády je nejjednodušší účes. Mezi její výhody patří lehký vzhled účesu, stejně jako možnost skrýt nedokonalosti obličeje. Žena ve věku 40-50 let tento účes nejlépe vyhovuje, zejména proto, že je znovu v trendech po dlouhou dobu.

Stylová kaskáda

Účesy pro ženy 40+ / Zdroj: wona.com.ua

Žádné hodnocení módních účesů podzimu na středně dlouhé vlasy se neobejde bez kaskády. A na tom není nic překvapivého. Kaskáda snadno zvětšuje objem vlasů, i když máte tenké vlasy. Také vám umožňuje zapomenout na dlouhé styling, protože vlasy po účesu se stanou poslušnými. Ženy ve věku 40-50 let často vybírají tento účes, aby konečně vyřešily problém s objemem.

Rapsodie

Účesy pro ženy 40+ / Zdroj: wona.com.ua

Účes 90. let se opět vrátil na vrchol módních trendů. Tento účes se často pleté s kaskádou, ale v Rapsodii je ponecháno více délky a účes může výrazně změnit vzhled ženy.

PSALI JSME: TŘI ÚČESY S OFINOU, KTERÉ JSOU IDEÁLNÍ PRO ŽENY NAD 45 LET

PŘIPOMÍNÁME: MÓDNÍ ÚČESY PRO PODZIM 2021: NÁPADY PRO VYTVOŘENÍ DOKONALÉHO OBRAZU

Share