Jak zjistit povahu člověka dle způsobu držení mobilu

Studie provedená odborníkem na gesta zjistila, že některé osobnostní rysy lze rozpoznat podle způsobu držení telefonu. Jsou novinky jak pro ty, kteří drží telefon vodorovně, tak pro ty, kteří píšou jedním prstem.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Expert na gesta Hillie Marshall spolu s britskou službou, která prodává telefony, Buymobiles působící na zahraničním trhu provedli studii a zjistili, že způsob, jakým člověk drží svůj telefon, může hodně vypovídat o jeho charakteru.

Telefon/Zdroj: medialeaks.ru

Lidé, kteří drží telefon vodorovně, spadají pod definici osob se zvýšeným pocitem vlastní důležitosti. Tyto lidé chtějí zapůsobit na ostatní hlasitými rozhovory, tak, aby bylo slyšet všude. Navíc jsou si jisti, že mají přiliž velký význam pro společnost.

Telefon/Zdroj: medialeaks.ru

A pokud člověk drží telefon oběma rukama a píše oběma palci najednou, není zvyklý marně plýtvat časem, je schopen pracovat několika směry najednou a je velmi energický.

Telefon/Zdroj: medialeaks.ru

Pokud dotyčný drží telefon oběma rukama, ale píše pouze s jedním palcem, lze ho pojmenovat pečlivým, disciplinovaným a pozorným k detailům. Podle odborníka, tento člověk vždy pomůže, pokud někdo požádá o pomoc.

Telefon/Zdroj: medialeaks.ru

A pokud si člověk vezme telefon jednou rukou a píše ukazováčkem, pak je to silná osoba, která zcela nevšiml negativ od jiných lidí. Většinou to vztahuje k starší generaci.

ČTĚTE TAKÉ: MOJE DCERA ZAČALA CHODÍVAT S ŽENATÝM: ANI JSEM NEVĚDĚLA CO Z TOHO BUDE

PSALI JSME: MANŽEL DAL SVÉ ŽENĚ UDĚLAT TEST DNA A ONA SE S NÍM CHYSTÁ ROZVÉST: ŽENA NEVĚDĚLA, ŽE MUŽ, KTERÉHO MILUJE JE VÍC NEŽ POUZE JEJÍ MANŽEL

Share