Maroš Kramár se změnil k nepoznání: herec ukázal svůj nový účes

Byla to určitě nečekaná změna. Mnozí si zvykli, že herec Maroš Kramár má vlnité vlasy a téměř vždy měl stejný účes. Ale teď ukázal, že se nechal ostříhat velmi krátce. Na takovou změnu reagovali fanoušci i další známé osobnosti. Píše o tom Blesk.cz.

Nikdo nečekal, že se herec rozhodne. Na svých sociálních sítích ale zveřejnil fotografii se svým novým krátkým účesem.

Maroš Kramár / Zdroj: youtube.com

Napsal, že se trochu nudil, načež řekl, že život je změna. Fanoušky se také ptal, co si o tom myslí. Loni během lockdownu si podobné experimenty nemohl dovolit, protože ještě hrál roli Johna Linharta v seriálu Slunečná.

Nyní jeho kolegové žertují, že to udělal kvůli mladé přítelkyni. Možná měli pravdu, protože jeho současná partnerka Ina Oravcová je podstatně mladší než on. Je mu 62 let a je jí 36 let.

Maroš Kramár / Zdroj: youtube.com

Mnozí fanoušci, zejména ženy, byli těmito změnami šokováni, někdo mu dokonce napsal, že vypadá jako mafián. Neváhali a řekli, že by možná měl na veřejnosti nosit čepici.

Ale jiní fanoušci říkali, že začal vypadat trochu jako Sting nebo David Koller. Moderátor Vladimír Kořen připomněl herci, že na konci tohoto měsíce budou natáčet pořad Zázraky přírody a že do té doby vlasy nedorostou.

Maroš Kramár / Zdroj: youtube.com

Bylo také velmi mnoho pozitivních komentářů. Například jeho nová image se velmi líbila herečce Evě Holubové. Poradila mu také, aby se přeorientoval „z bratislavského týnejdžra do módu britského komika ála Ricky Gervais“. Dodala, že potom si lidé zvyknou na jeho nový vzhled.

Mohlo by vás zajímat:Cała Wielka Brytania zamarła. Czy już wiadomo kto zastąpi królową Elżbietę II. Te doniesienia zadziwiają

PSALI JSME: HALINA PAWLOWSKÁ SE NAKAZILA KORONAVIREM: POŽÁDALA FANOUŠKY, ABY NA NI MYSLELI

PŘIPOMÍNÁME: HRAD PROZRADIL, CO PREZIDENT DĚLAL BĚHEM MINULÉHO TÝDNE: ŽÁDNÉ FOTOGRAFIE MILOŠE ZEMANA ALE ZVEŘEJNĚNY NEBYLY

Share