Hrad prozradil, co prezident dělal během minulého týdne: žádné fotografie Miloše Zemana ale zveřejněny nebyly

Hrad uvedl, čím se zabýval Miloš Zeman během své hospitalizace v poledním týdnu. Prezident se v Ústřední vojenské nemocnici věnoval nejel léčbě, ale měl také schůzky s rodinou a spolupracovníky. Informuje o tom web novinky.cz.

S rodinou se Zeman setkává pravidelně. Kromě toho dle tiskové zprávy měl schůzku s kancléřem Vratislavem Mynářem, ředitelem Odboru protokolu KPR Vladimirem Krulišem či šéfem sekretariátu Jaroslavem Hlinovským.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Zaměstnanci Hradu Zemanovi doručují monitoring médií a předávají vzkazy od dalších prezidentů.

Kancelář hlavy státu neposkytuje žádné informace o jeho zdravotním stavu ani žádné fotografie.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Hrad také prohlásil, kde se během hospitalizace prezidenta uschovává klíč od korunovačních klenotů. Ten je údajně uschován v zapečetěné schránce v tajném archivu Kanceláře prezidenta republiky. Stejně tak je dle protokolu uschováno i razítko.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Zeman je v nemocnici od 10. října a poslední video s ním bylo zveřejněno před deseti dny. Od té doby žádné záznamy ani fotografie s prezidentem zveřejněny nebyly. Mlčení Hrad držel i během svátku 28. října.

PSALI JSME: PIRÁTI ANALYZOVALI VÝSLEDEK VOLEB: PODLE NICH HNUTÍ STAN PORUŠILO KOALIČNÍ SMLOUVU. VÍT RAKUŠAN S TÍM NESOUHLASÍ

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV HOŘEJŠÍ PROZRADIL, JAKÁ JE PODLE NĚJ NEJLEPŠÍ IMUNITA: IMUNOLOG TAKÉ ŘEKL, ŽE BY MĚLI BÝT OČKOVÁNI LIDÉ Z NĚKTERÝCH PROFESÍ

Share