Manželé v noci uslyšeli hluk a zavolali policisty: Po objevení zdroje zvuků, velmi se před policisty styděli

Manželský pár z hrabství Cheshire se začátkem května chystal jít spát. Manželé zhasli světla, pootevřeli v domě okna a přikryli se dekou, ale v domě se začaly dít divné věci. Žena, která si přála zůstat v anonymitě, uslyšela v prvním patře hluk.

Probudila svého manžela a řekla mu o tom, co se stalo. Po krátkém rozhovoru se rozhodli zavolat policii. Dvojice policistům sdělila, že se do domu vloupali neznámí lidé a začala čekat, až dorazí pomoc.

Podezřelý hluk v domě / Zdroj: medialeaks.ru

O pár minut později se u domu manželů rozezněly sirény. Policisté vběhli dovnitř obydlí, ale s překvapením zjistili, že tam žádní cizinci nebyli. Po prohledání prvního patra policisté nenašli žádné důkazy, ale podařilo se zjistit zdroj hluku, který majitele domu tak vyděsil.

Ukázalo se, že rozruch způsobil robotický vysavač. On v noci náhle začal uklízet. Manželům nezbývalo než se před policisty červenat. I přes rozpaky policisté muži a ženě poděkovali za ostražitost, protože v jejich okolí skutečně došlo k sérii krádeží.

Příčina hluku / Zdroj: medialeaks.ru

„Některým se může zdát, že majitelé domů zbytečně plýtvají náš čas, ale oni jednali naprosto správně, vzhledem k tomu, že v teto čtvrtí jsou případy loupeží čím dál častější,“ řekl v tiskové službě policie města Pointon.

Policisté / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA V DOMÁCNOSTI VYHODILA ODPAD A POLICISTI REAGOVALI RYCHLE: KDYŽ VIDĚLI, CO VYHODILA, POCHOPILI PROČ SOUSEDI ZAVOLALI POLICII

PŘIPOMÍNÁME: MLUVČÍ POLICIE MĚSTA PRAHY: JAKÉ PROBLÉMY ZAZNAMENALI POLICISTY BĚHEM PROTIVLÁDNÍCH PROTESTŮ

Share