Manžel uviděl novorozené dítě a odešel: když se vrátil domů, litoval toho

Karina se s úsměvem podívala na svého novorozeného syna. Dívka se těšila na setkání se svým manželem – tak snil o synovi.

Dítě/Zdroj: newsposter24.com

Až její manžel dorazil do porodnictví, měl u sebe obrovskou kyticí jejích oblíbených květin. Něžně objal svou milovanou manželku a spěchal se podívat na svého potomka. Karina si v tu chvíli představovala svůj šťastný rodinný život. Ale najednou ji její manžel se otočil a odešel. Karina byla překvapená. Sestra doporučila manželovi zavolat. Dívka vytáhla mobilní telefon, ale ten manžel nezvedl. Zavolala si taxi a jela domů.

Dítě/Zdroj: newsposter24.com

“Neboj se. Možná mu jeho syn někoho připomínal. Oba jste tmaví a syn je blonďatý,“ řekla sestra na rozloučenou.Dívka jela v taxíku a rozplakala se. Taxikář se podíval na slzavou ženy a cítil smutek. Muž si nechtěl vzít peníze na cestu, ale dívka je nechala na sedadle a vyšla ven. Když vstoupila do bytu, bylo ticho. Karina svého syna nakrmila a uložila ho do postele. Začala vařit, protože měla hlad.

Žena s dítětem/Zdroj: newsposter24.com

Ondra se večer opilý vrátil domů. Karina si toho okamžitě všimla. Manžel šel do postele, posadil se vedle něj a zeptal kdo je otcem dítěte.

“Ty jsi. Pokud tě něco zmátlo, udělej test DNA. Ale po pozitivním výsledku půjdeme každý svou cestou. Dítě je tvoje. Nebudu se omlouvat,“ řekla Karina přes slzy.

Dítě/Zdroj: newsposter24.com

V tu chvíli se dítě probudilo a Karina šla k němu, aby ho uklidnit. Musela ho přebalit. Náhle manžel vyskočil a popadl dítě za nohu. „Podívej, má stejné mateřské znaménko jako já,“ křičel manžel. “Vím! Nelekni syna,“ odpověděla žena. “Ale proč je tak světlý?“ dodal muž.

Dítě/Zdroj: newsposter24.com

Ráno požádal Karinu o odpuštění. Nespěchala, aby mu odpustila. „Mluvila jsem dnes s tvou tetou, ani nevěděla, že se narodil synovec. Pravděpodobně jsi ji dlouho neviděl, protože si ani nepamatuješ, že je blonďatá,“ řekla Karina svému manželovi.

Čas plynul a oni bydleli spolu. Ondra ale již neměl podezření a byl hrdý na svého blonďatého syna.

ČTĚTE TAKÉ:  „SYN SE BOUCHNUL, ALE PRO UTĚŠENÍ BĚŽEL ZA SVOU CHŮVOU. NEJPRVE JSEM SE NAŠTVALA, ALE PAK JSEM DOŠLA KE SPRÁVNÝM ZÁVĚRŮM”

PSALI JSME: „UŽ MÁŠ 35 LET A STÁLE NEJSOU DĚTI ANI MANŽELKA“: MATKA BYLA PŘEKVAPENÁ, KDYŽ SLYŠELA ODPOVĚĎ SVÉHO SYNA

Share