Majitelky hledaly chybějící kočku dva měsíce, ale marně: Když už začaly ztrácet naději, zazvonil v domě telefon a devítiletý chlapec hlásil, že vidí zvíře

Kočka Huntera zmizela loni v listopadu. Její majitelky – Kanaďanka Gina Hendersonová a Jody Andersonová – dovolily kočce jít na procházku po dvoře a už ji nikdy neuviděly.

Kočka/zdroj: goodhouse.ru

Znepokojené dívky hledaly Hunteru ve dne v noci, přesvědčeny, že nemohla jít daleko, ale kočka nebyla nikde.

Dívky zveřejnily informace o kočce na sociálních sítích, rozdaly letáky s její fotografiemi na ulicích a slíbily těm, kteří jí najdou odměnu 100 kanadských dolarů. Když se o tom dozvěděli obyvatelé města Windsor, rozhodli se rodinu podpořit a zvýšili částku na 900 dolarů.

Chlapec/zdroj: goodhouse.ru

74 dní poté, co Hunter zmizela, zazvonil v domě telefon. Devítiletý chlapec jménem Braden Benzack hlásil, že vidí kočku. Dívky byly zpočátku skeptické ohledně slov dítěte, ale souhlasily s kontrolou informací.

Měli mu věřit!

Jakmile Braden uviděl letáky orientované na Hunteru, okamžitě se vydal ji hledat. Chlapec obešel všechny sousední domy a prozkoumal všechny dvory a lavičky. Každý den během oběda a po škole dítě hledalo chybějícího mazlíčka.

Nakonec bylo jeho úsilí odměněno – všiml si kočky velmi podobné Hunteře. Ta se skryla se pod něčí verandou. Když však kočka uviděla hostitelka, okamžitě šla ze svého úkrytu. Štěstí dívek neznalo hranic. Byly velmi vděční Bradenovi za jeho pomoc.

Když se obyvatelé města dozvěděli, že 9letý chlapec našel Hunteru, rozhodli se přidat k odměně ještě něco navíc a Braden se stal hrdým majitelem 1025 $. Tyto peníze mu pomohou uskutečnit jeho dávný sen – koupit si herní konzoli.

Kočka/zdroj: goodhouse.ru

Huntera měla štěstí. Lékaři u ní nenašli žádné jiné zdravotní potíže než těžkou dehydrataci. Po ukončení léčby se vrátí domů ke svým majitelkám, které na něj moc čekají.

Chlapec/zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: CHLUPATÝ OBR: JAK VYPADÁ NEJVĚTŠÍ KOČKA NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA NATÁČELA NA VIDEO, JAK JEJÍ KOČKA NADŠENĚ HRAJE NA KLAVÍR: UŽIVATELÉ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH JSOU OHROMENI JEJÍ NADÁNÍM

Share