“Většinou je u nás dělala chůva”: Anna Julie Slováčková promluvila, jaké fotky jí dělají největší radost

25letá známá zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková nedávno byla na vyhlášení nejlepších fotoknih. Portálu Super se rozhodla promluvit, co si myslí o albech s fotografii a také prozradila, kolik je má.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, několik fotek ze svého dětství už ukazovala fanouškům na Instagramu, ale je to moc malá část toho, co má. Anna řekla, že doma má velké množství alb, která má moc ráda.

Anna je jistá, že fyzické fotky jsou lepší, než na sociálních sítích. Podle zpěvačky, alba mají vlastní atmosféru, a fotky z nich jsou lepší, než na socialních sítích.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Slováčková také promluvila, že ve svém dětství moc ráda zakládala alba. “Většinou je u nás dělala chůva,” dodala zpěvačka. Pro Annu všechna alba jsou velmi důležitá, protože má z nich radost vždy, kdy se na ně podívá. Podle jejich slov, nejčastěji ji fotil její tatínek Felix Slováček.

Anna Julie Slováčková se svým tatínkem Felixem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZA PÁR DNÍ PAVLÍNA FILIPOVSKÁ OSLAVÍ SVÉ 80 NAROZENINY. VYPADÁ VŠAK ZPĚVAČKA VELMI MLADĚ A ENERGICKY: JAK SE JÍ TO DAŘÍ

PŘIPOMINAME: „SPOUSTĚ LIDEM UŽ DOŠLO, O CO TADY KRÁČÍ“ : ZPĚVAČKA CSÁKOVÁ TVRDĚ PROMLUVILA O VAKCÍNÁCH, I KDYŽ SE CHCE CO NEJDŘÍV SETKAT S FANOUŠKY

Share