Lucie Borhyová zdědila po mamince krásné geny: jak vypadá maminka slavné moderátorky

Když stojí vedle sebe, je každému jasné, po kom slavná moderátorka Lucie Borhyová zdědila své geny. Moderátorka s maminkou jsou si velmi podobné. Aleně Borhyové je už 63 let, ale vypadá dost mladě.

Vztahy mezi rodiči a dětmi jsou často velmi různé, ale Lucie Borhyová a její maminka Alena mají naštěstí výborný vztah.

Moderátorka věří a důvěřuje své mamince a může říct, že jsou to dvě nejlepší kamarádky. To by si mohli přát i mnozí další rodiče a děti.

Alena Borhyová je také velmi šťastná, že má krásná vnoučata, má je moc ráda. Pro své vnoučata je také velmi dobrá babička.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Ve svém věku zůstává velmi aktivní ženou. Podle moderátorky její maminka překonává všechny překážky, které před sebou vidí.

Je vidět, po kom zdědila svou krásu Lucie Borhyová. Zvlášť když spolu stojí obě krásné dámy. Podle moderátorky si lidé někdy myslí, že jsou to buď kamarádky, nebo sestry.

Lucie Borhyová a Alena Borhyová / Zdroj: Profimedia

Lucie Borhyová občas publikuje se svou maminkou společné fotky. Ale s dětmi je to trochu jinak, i když s nimi zveřejňuje fotky, neukazuje jejich tváře.

PSALI JSME: ALICE BENDOVÁ PROZRADILA JAK SE MÁ NA DOVOLENÉ: „SITUACE JE U NÁS ŠPATNÁ A NÁM TADY OPRAVDU NIC NECHYBÍ“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBUZNÍ SI OD MUŽE PŮJČILI PENÍZE A NEVRÁTILI JE: KDYŽ SE MUŽ ROZHODL SEPSAT ZÁVĚŤ, JEHO ROZHODNUTÍ DLUŽNÍKY VELMI PŘEKVAPILO

Share