Leoš Mareš ukázal první společnou fotku s manželkou Monikou, který pořídili v den seznámení

Leoš Mareš a jeho žena Monika se seznámili v roce 2015. Známý moderátor se rozhodl ukázat na Instagramu společný snímek, který pořídili v den seznámení. Zdá se, že to byla láska na první pohled. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

První setkání Leoše Mareše s jeho současnou chotí Monikou Marešovou se uskutečnilo 13. června před sedmi lety. Tehdy přišli na jednu svatbu jako hosté.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Moderátor se rozhodl zveřejnit k výročí seznámení jejich první společnou fotku. Teď se dá říct, že to byla asi láska na první pohled.

„Chtěl ses fotit a já vlastně moc nechtěla, tak jsem ti dala pusu, abych nebyla tolik vidět,“ sdělila podrobnosti Monika Marešová v komentáři k příspěvku.

Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

Tři roky po seznámení se vzali. Leoš Mareš tehdy prozradil, že po obřadu v kostele s manželkou nasedli do auta, odjeli do Rakouska, a tak začala jejich svatební cesta. Tehdy to chtěli dělat tajně, aby se vyhnuli pozornosti médií, chtěli si ten den užít.

Nedávno se jim narodil jejich první společný potomek, nyní se šťastní rodiče věnují dceři Alex. Hodně času věnuje dceři i otec. Čas od času ukazuje na sociálních sítích, jak se o ni stará.

Leoš Mareš a Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

Jejich vztah teď vypadá skvěle. Známý rodinný psycholog Jeroným Klimeš pro Život v Česku řekl, že první dítě může mít dobrý vliv na vztah.

Uvedl, že podle statistik se páry nejméně rozvádějí ve věku od 28 do 32 let a vysvětlil, že je to kvůli tomu, že v takovém věku si lidé pořizují prvního potomka. Díky tomu se manželský vztah může zlepšit.

Leoš Mareš a Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

„Právě období prvního dítěte prodlužuje vztah přibližně asi o deset let,“ uvedl pro Život v Česku Jeroným Klimeš.

PSALI JSME: EWA FARNA NEODPOČÍVÁ PO PORODU A JIŽ NAPLNO KONCERTUJE: ZPĚVAČKA UKÁZALA, JAK SE O JEJÍ MALOU DCERKU V ZÁKULISÍ STARÁ JEJÍ MAMINKA

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ OSLAVILA 48. NAROZENINY: RODINA PRO NI PŘIPRAVILA PŘEKVAPENÍ, KTERÉ NEČEKALA

Share