„Rozešli jsme se“: Michaela Kuklová je znovu sama. Herečka promluvila o rozchodu a prozradila, že má za sebou další operaci

Michaela Kuklová v posledních letech prožívá těžké období. Bojovala s rakovinou prsů, kterou úspěšně překonala a nyní má za sebou těžký chirurgický zákrok. Lékaři jí umožnili vrátit objem košíčku podprsenky.

Herečka uvedla, operace byla doprovázená komplikacemi a navíc její vztah s partnerem skončil. Píše o tom web blesk.cz.

„Asi je čas změn a tak se řadím na seznam rozejitých,“ prohlásila Kuklová na sociálních sítích. Herečka totiž žila společně s mladším partnerem Josefem Wittnerem, se který se již jednou rozcházela.

Pár se dokonce chtěl vzít, ale svatba nakonec nebude. Herečka přiznala, že se s přítelem rozešli přibližně před měsícem a bylo to prý její přání.

Michaela Kuklová / Zdroj: youtube.com

První rozchod iniciovala také Michaela a důvodem bylo to, že Wittner chtěl s ní mít dítě. Její zdravotní stav a věk už to ale téměř neumožňovaly. Je možné, že tentokrát důvod je stejný.

„Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí,“ vysvětlila umělkyně, kterou s Josefem naposledy na veřejnosti viděli ještě loni.

Michaela navíc žádala Josefa, aby o rozchodu nějakou dobu nemluvil, protože ji čekala komplikovaná operace. Kuklová poděkovala doktorům za odvedenou práci a přiznala, že operace nebyla jednoduchá, ale nyní má ňadra jako zamlada.

Oporou pro Michaelu byla její rodina a nejbližší přátelé. Přiznává, že se již cítí dobře fyzicky a psychicky.

PSALI JSME: TV NOVA OTOČILA: ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 BUDE POKRAČOVAT DÁL

PŘIPOMÍNÁME: NECELÉ DVA MĚSÍCE UPLYNULY PO PORODU, ALE ORNELLA KOKTOVÁ UŽ MÁ SKVĚLOU POSTAVU A PÓZUJE U BAZÉNU

Share