Vypadá až o 10 let mladší : žena prošla proměnou a stala se z ní sebevědomá žena

Jednoho dne bloggera-stylistu navštívila jeho kamarádka ze školy. Byli velmi rádi za takové setkání a mluvili téměř celý den.

Setkání/Zdroj: kenguru.plus

Muž si však všiml, že vnitřní svět jeho kamarádky Kari neodpovídá vnějšímu. Je tak veselá, energická, ale roky si vybírají svou daň a vypadá mnohem starší.

Dívka/Zdroj: kenguru.plus

Žena měla mnoho vrásek, její kůže měla pigmentové skvrny a její vlasy byly velmi šedé. Stylista opravdu chtěl pomoct své staré kamarádce.

Pamatuje si její mladou, měla v tu dobu čtvercový účes.

Žena/Zdroj: kenguru.plus

Christopher dokázal vytvořit skutečný zázrak! Jen se podívejte!

Na této fotografii se žena ještě neviděla v zrcadle a absolutně nechápe, co se jí stalo. Stylista pro ni dokázal udělat vhodný účes a díky lehkému make-upu byla o 10 let mladší.

Žena/Zdroj: kenguru.plus

Když se Kari viděla v zrcadle, nedokázala ovládnout své emoce! Vypadá prostě nádherně! Ženské oči hoří a úsměv nikdy neopustí tvář! Je úžasné, jak make-up a účes mohou změnit člověka k lepšímu.

Dívka/Zdroj: kenguru.plus

Christopher dokonce srovnal aktuální fotografii Kari s fotografií z jejího mládí a mnoho sledovatelů si všimlo, že nyní vypadá mnohem efektněji než dříve

Žena a stylista/Zdroj: kenguru.plus

Je tak hezké sledovat takové přátelství.

Jak se vám líbí nový obraz Kari?

PSALI JSME: JENNIFER ANISTONOVÁ POTĚŠILA FANOUŠKY: POCHLUBILA SE NA SOCIÁLNÍ SÍTI NOVÝM ÚČESEM

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ŘEKLA STYLISTOVI, ŽE CHCE NĚCO OSVĚŽUJÍCÍHO, ALE NEUMÍ BARVIT ŠEDÉ VLASY: PO PROMĚNĚ VYPADÁ JAKO NÁDHERNÁ DÁMA

Share