Ředitel školy slyšel podivný zvuk na chodbě a zavolal policii: Když policie spolu s odborníky dorazili na místo, zjistili, že ve škole je divoký jelen

V Japonsku si pracovnici středních škol stěžovali policii na jelena zavřeného v dámské toaletě. Zvíře skutečně vyšlo z lesa a mělo rohy a také mělo dobrý důvod pro rabování.

Příběh z japonské školy/ Zdroj: YouTube

Policejní oddělení městečka Matsuda v prefektuře Kanagawa v Japonsku dostalo neobvyklé volání ze střední školy v Oi. Podle SoraNews24 na policii se obrátil ředitel střední školy Naoki Hatta.

Hatta řekl policistovi, že ve škole je divoký jelen. Jelen vstoupil do budovy normálním vchodem a volně šel chodbou, a dokonce byl i uvnitř kanceláře.

Jelen, navzdory svému hezkému vzhledu, může v beznadějné situaci být agresivní. A jelen, který vstoupil do školy Oi, vážil asi 65 kilogramů a měl velké rohy.

Příběh z japonské školy/ Zdroj: YouTube

Když policie spolu s odborníky dorazili na místo, zaměstnanci školy už jelene zamkli na dámské toaletě a východ zabarikádovali deskami a dřevěnými paletami.

Proti zvířeti ani nemuseli používat zbraně; zaměstnanci loveckého sdružení dokázali jeleni uvázat nohy, aniž by mu ublížili. Takto šel lesní host na veterinární kliniku k vyšetření.

Příběh z japonské školy/ Zdroj: YouTube

Jelen si vybral vhodný čas na prozkoumání školní budovy. Většina studentů studuje distančně, a proto s výjimkou zaměstnanců nebyl ve škole téměř nikdo.

Členové loveckého sdružení již jelena vypustili do volné přírody. Odborníci se shodují, že zvíře vyšlo z lesa kvůli silným dešťům poblíž řeky Sakawa. Voda mohla rozmazat stopy stáda.

PSALI JSME: ANETA KREJČÍKOVÁ BĚHEM PANDEMIE TO NEMÁ JEDNODUCHÉ: „TO OPRAVDU NEZVLÁDÁM A NEJRADĚJI BYCH NĚKAM ZALEZLA“

PŘIPOMÍNÁME: KDE SE SKRÝVÁ KOČKA NA TOMTO OBRÁZKU: ÚSPĚŠNÍ JSOU V TOMTO ÚKOLU POUZE LIDÉ S ROZVINUTOU VŠÍMAVOSTÍ

Share