Kocour svým podivným chováním pomohl odhalit vážné onemocnění své paní

Kate je 35 let a už několik let bojuje s rakovinou. Začalo to nádorem na hrudi, ale nebýt kocoura Auggieho, žena by ani nepomyslela, že je třeba jít k lékaři.

Od té doby, co žena vzala Auggieho z útulku, on s ní vždycky spal. Černobílý kocour často spal poblíž své majitelky, ale v nějaký moment on spal jenou z levé strany.

Kocour si uléhával do podpaží paní a nějak se zuřivě tiskl k levé hrudi. Když se ho Kate snažila vyhnat, vždy se vrátil a usadil se na své původní místo. Žena ale takovému podivnému chovaní nevěnovala dostatečnou porodnost, dokud se jednou v noci neprobudila strašnou bolestí.

Ona okamžitě zamířila k mamologovi a dostala děsivou diagnózu. Rakovina prsu, třetího stupně. Zatímco žena procházela léčbou po celou dobu Auggie neodcházel od své paní a pokračoval ve spánku vedle jejího levého prsu.

Jedna operace však nestačila. U Kate objevili vzácnou genetickou abnormalitu; museli jí odstranit celý žaludek, ale ona se nevzdala. Po všech operacích, několika kolech chemoterapie a radiační terapie lékaři oznámili, že Kate již nemá rakovinu.

Nyní ona pokračuje v běžném životě, cestuje s milovaným manželem a nedávno se vrátila do práce. Jediné, čeho lituje, je, že Auggieho „rady“ neposlechla mnohem dříve.

„Teprve když jsem ucítila nádor a dostala strašnou diagnózu, uvědomila jsem si, co se mi celou dobu snažil říct.“

PSALI JSME: NAVALNYJ POPRVÉ PO HLADOVCE VYSTUPOVAL U SOUDU: KRITIK KREMLU VYPADAL POHUBLE A PŘEPADLE

PŘIPOMÍNÁME: FARMÁŘ PROMĚNIL SVÉHO PSA V TYGRA: SOUSEDÉ SE MU SMÁLI, DOKUD NEZJISTILI, PROČ TO UDĚLAL

Share