Krátké účesy pro ženy nad 60 let: Střihy vlasů, které nikdy nevyjdou z módy

Trendy v účesech se neustále mění. Pokud dříve byl důraz na dlouhé vlasy a vlnité prameny, nyní jsou v módě zralých žen krátké účesy, které otevírají tvář, zdůrazňují tvar a vizuálně omlazují. Takový účes vypadá objemně a působivě i na tenkých vlasech.

Žena/Zdroj: syl.ru

Velkolepý bob

Vlasy, které jsou co nejkratší, mohou vypadat objemnější. Stylisté zvedají prameny poblíž kořenové zóny. Je docela snadné upravovat účes i doma. Stylisté navrhují, aby si starší ženy udělaly krátký bob, pokud potřebují otevřít tvář a soustředit se na svůj tvar. Účes omlazuje, vypadá velmi pozitivně a působivě.

Žena/Zdroj: syl.ru

Vizuálně vypadá žena s tímto účesem mnohem mladší. Účes nevyžaduje speciální styl, proto je považován za univerzální možnost. Tenké vlasy s ním vypadají upravenější a hustější.

Žena/Zdroj: syl.ru

V trendu jsou různé varianty tohoto účesu. Mohou zahrnovat krátkou nebo dlouhou, boční nebo rovnou ofinu. Jednoduché, efektivní – tak lze charakterizovat tento účes.

Žena/Zdroj: syl.ru

Pokud potřebujete zúžit obličej, po stranách zůstanou prameny, které trochu ostřihají.

Žena/Zdroj: syl.ru

S dlouhou bočními ofinou vypadá bob krásně a efektivně. To zdůrazňuje vzhled a dodává smysl pro styl.

Žena/Zdroj: syl.ru

Krátké a moderní

Účesy Pixie a mikádo budou v trendu po dlouhou dobu pro mladé i zralejší ženy. Účesy vytvářejí objem. Pokud je dodržena technika provádění účesu, vypadají vlasy husté a objemné, bez ohledu na zvolený odstín barvení.

Žena/Zdroj: syl.ru

Můžete si hrát s tvarem účesu, vizuálně se zaměřit na krk nebo zdůraznit tvar obličeje.

Žena/Zdroj: syl.ru

Takové účesy vizuálně omlazují, dodávají obrazu odvážnost a nápadnost.

Typ pramene

V krátkých účesech lze vlasy upravovat různými způsoby a získat tak nový vzhled. Krátký účes může mít například rovné vlasy. Poté je pozornost zaměřena na rysy obličeje. Zdá se to jasnější.

Žena/Zdroj: syl.ru

Boční prameny pomáhají zvýraznit ovál a ofina umožňuje sladit tvar nosu a skrýt vysoké čelo.

Žena/Zdroj: syl.ru

Kudrnaté vlasy zjemňují, pomáhají, aby byl obraz ženský a jemný. Pro takové vlasy jsou vhodné stejné kudrnaté ofiny. Existuje také mnoho různých možností, které vám umožňují experimentovat, abyste se od ostatních oddělili.

PSALI JSME: POKUD JSOU VAŠE VLASY PŘÍLIŠ TENKÉ: VÝBĚR MÓDNÍCH ÚČESŮ PRO ŽENY

PŘIPOMÍNÁME: PRO ŽENY 50+: MÓDNÍ ÚČESY S OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM

Share