Když dívka uviděla překvapení svého manžela k výročí svatby, nechala ho v restauraci a odešla

Dívka, která uviděla překvapení svého manžela k výročí svatby, opustila restauraci a odešla domů, vyprávěla svůj příběh na Redditu.

Jak vysvětlila 26letá autorka příspěvku, je vdaná tři roky. Před výročí svatby se její tchyně začala aktivně zajímat o plány manželů a nabídla oslavit výročí ve svém domě se všemi příbuznými. Avšak snacha upustila od plánu manželovy matky, protože v předchozích dvou letech oslavovali výročí v širším rodinném kruhu.

Zdroj: m.infox.ru

„Jen jsem chtěla, abychom strávili čas spolu s manželem, a po večeři jsem měla plány, které nezahrnovaly rodinu,“ objasnila dívka. V den oslavy šli večer po práci do restaurace.

Tam na ně čekala celá rodina: matka, otec, sestra a sestřenice s dětmi. Když dívka uviděla své příbuzné, byla šokována, dostala vztek, otočila se a odešla.

Zdroj: passion.ru

Manžel šel za svou ženou a pokusil se ji vrátit ke stolu, ale manželka na něj začala křičet. Obvinila muže z ignorování jejích přání, protože snila o klidné rodinné večeři. Do konfliktu páru zasáhla také tchyně, ale nedokázala je dát dohromady. Uživatelka si vzala taxi domů.

Jak vysvětlila autorka příspěvku, poté ji tchyně obvinila z nevhodného chování, které pokazilo večer všem. Vyčítala jí, že nerespektuje rodinu. Manžel, kterého nechala v den výročí v restauraci, to také nemůže odpustit: odmítl dokonce diskutovat o jejím chování.

Zdroj: cemicvet.mediasole.ru

Na Redditu se vedou spory o tom, co by ta dívka měla dělat. Mnoho lidí myslí, že se tchyně bezostyšně vrhá do života dětí.

„Stanovte hranice a odcházejte pokaždé, když je on nebo jeho matka poruší“, „Problém není v tchýni, problém je v manželovi. Pokud bude i nadále ignorovat vaše city, v určitém okamžiku se ohlížíte zpět a uvědomíte si, že jste po jeho matce byli vždy na druhém místě,“ napsali autorce uživatelé Redditu.

Zdroj: family3.ru

Co si myslíte o této situaci vy?

Zdroj: passion.ru

PSALI JSME: MÁ ZLATÉ RUCE: MLADÝ OTEC POSTAVIL POSTÝLKU PRO SVÉHO SYNA

PŘIPOMÍNÁME: „OTEC A DCERA VSTOUPILI NA PARKET A ZAČALI TANČIT“: VIDEO ZÍSKALO SPOUSTU ZHLÉDNUTI A OBDIV DIVÁKŮ

Share