„Otec a dcera vstoupili na parket a začali tančit“: Video získalo spoustu zhlédnuti a obdiv diváků

V březnu 2020 se Sam West a jeho dcera Sidney Kimble West podruhé za sebou umístili na prvním místě v profesionální lize na mistrovství Američanů v Shag Dance v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

Rodina se tomuto typu tance samozřejmě věnuje již několik let. Podle jejich webových stránek jejich otec, Sam West, tančil shag po většinu svého života – od devíti let, kdy začínal se svou matkou Barbarou.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

Sam a Lisa (manželka) mají syna jménem Mac, který je také úspěšným tanečníkem. Mackovi se podařilo zúčastnit se mnoha soutěží v shagu ve všech koutech planety. A v roce 2020 publikum po celém světě ocenilo ohromující výkon Sama s dcerou Sydney, který kombinoval eleganci, styl a rychlost.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

Vystoupení pokračuje a Sydney už nedokáže zdržet úsměv při pohledu na svého otce. Je zřejmé, že si společné vystupování opravdu užívají. Ke konci bude představení ještě živější a energičtější a Sydney opět obdaruje celé publikum svým oslnivým úsměvem.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

Komentátor sdílel příspěvek, který pravděpodobně nejlépe vyjadřoval názory většiny diváků. Přiznal, že o tom tanci nic nevěděl, ale představení bylo „opravdu zajímavé“ sledovat.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

Jak již bylo zmíněno výše, tento taneční styl vznikl v Jižní Karolíně a jeho předchůdci byly další populární tance jako jitterbug a Little Apple.

Otec a dcera/zdroj: apost.com

V každém případě musíme přiznat, že shag se již stal součástí naší kultury – na velké obrazovce, v televizi nebo dokonce jako běžný koníček. V lednu 2022 začne na španělském Galleonu v Myrtle Beach kvalifikační kolo pro „nejstarší soubojovou soutěž ve Spojených státech“, americký šampionát Shag Dance. Hlavní část soutěže je naplánována na březen 2022.

PSALI JSME: „JE TĚŽKÉ JI POZNAT“: JAK DNES VYPADÁ KRÁSNÁ FRANCES Z FILMU HŘÍŠNÝ TANEC

PŘIPOMÍNÁME: 12 SESTER A BRATRŮ SKVĚLE PŘEDVEDLY IRSKÝ TANEC: VIDEO ZÍSKALO SKORO 14 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share