„Každé znamení zvěrokruhu má nejen své vlastní talismany, ale také barvy“ : Barva, která vám přinese štěstí, podle astrologie

Každé znamení zvěrokruhu má nejen své vlastní talismany, ale také barvy, které pozitivně ovlivňují podvědomí a psychiku jeho zástupců, píše Mesaje Inspiritionale.

.

Všimněte si, že pokud v prostředí lidí existují určité barvy, které se shodují podle znamení zvěrokruhu, zlepší se jejich nálada a smysl pro sebe a jejich výkon se zvýší.

Beran

.

Celá paleta červené je vhodná pro toto znamení zvěrokruhu, protože tato barva je dynamická, energická a docela agresivní, jako Beran.

Červená symbolizuje nadřazenost, vášeň, odvahu a aktivitu – všechny tyto vlastnosti jsou neodmyslitelnou součástí lidí narozených pod tímto znamení zvěrokruhu.

Býk

.

Modrá barva a její odstíny jsou ideální: pomůže cítit klid a pohodu.

Také úspěšné přírodní barvy – modrá obloha, zelená tráva, růžový západ slunce a žluté slunce – rozveselí a nenaruší rovnováhu nezbytnou pro navenek klidný a vnitřně tvrdohlavý Býk.

Blíženci

.

Žlutá je vhodná barva pro toto znamení, protože je spojena s radostí, pozitivitou a silou, které tak často chybí aktivní Blíženci, kteří kvůli tomu nikdy nespali.

Kromě toho žlutá stimuluje společenské a mentální schopnosti, což je nezbytné pro společenské a hladovějící lidi narozené pod tímto znamením.

Rak

Ideální barvy pro rakovinu jsou bílá, světle zelená, stříbrná, fialová a modrá, které ochrání a přitáhnou opačné pohlaví.

Pro ně je také vhodná šedá – je spojena se změnou nálady Raků a zlata – harmonie a jasnost mysli.

Lev

.

Barvy Leo jsou jasné: červená, žlutá, červená, oranžová a zlatá. Díky nim budou lidé narození pod tímto znamení zvěrokruhu svítit a přitahovat pozornost, bez kterých nemohou.

To platí zejména o zlatě, které symbolizuje jejich velkorysost a krásu.

Panna

Vhodné jsou přírodní barvy – zelené a hnědé odstíny, stejně jako jejich směs – oliva, okr a hořčice.

Tyto barvy je organizují a také pomáhají soustředit, takže je lze použít i v dekorech domácnosti a kanceláře.

Váhy

Přinesou štěstí modré a zelené odstíny: první se uklidní a uvolní, druhý – bude udržovat rovnováhu mezi mentálními a fyzickými silami.

Také jim bude vyhovovat měkká žlutá, mléčně bílá, šedá a růžová – zklidní se a dodají sílu. Pro interiér je lepší zvolit tmavé odstíny – hustá zelená a tmavě šedá.

Štír

Štěstí barvy jsou tmavě hnědé, fialové, šarlatové, třešňové, tmavě modré, zelené a fialové.

Budou dávat energii, chránit před negativním vlivem konkurentů během aktivit a také uklidnit a fialová přispěje ke zdravému spánku a sníží duševní stres.

Střelec

Vhodné barvy jsou modrá, tyrkysová, modrá, fialová. Přinesou sílu mysli a urychlí akci. Violet také probouzí romantické pocity, dává duchovní vlastnosti a moudrost.

Použijete-li tuto barvu na výzdobu interiéru, pak bude Střelec v takovém prostředí schopen dosáhnout vysokých výšek v kreativních profesích.

Kozoroh

Hodně štěstí v tomto znamení zvěrokruhu přinese modré, hnědé, zelené, fialové, šedé – všechny tmavé odstíny, stejně jako černé. Budou chránit před negativním vlivem závistivých lidí, dávají jim organizaci a disciplínu.

Kozorohům se doporučuje nosit hnědé oblečení tak často, jak je to možné, pomůže normalizovat vztahy s ostatními a učinit je přátelštějšími, které zástupci tohoto znamení zvěrokruhu tak často chybí.

Vodnář

Chcete-li realizovat své plány a sami jako profesionál, je lepší používat modré, azurové a fialové barvy, ale pro místnost, kde můžete snít, musíte použít tmavé třešňové a stříbrné barvy.

Když je Vodnář nafouknutý nebo vystrašený, je pro něj lepší nosit něco modrého, protože tato barva zmírní negativní emoce a odstraní duševní a fyzickou bolest. Zelená může obnovit klid.

Ryby

Příznivé odstíny pro Ryby – rozmazané fialové, modré a zelené a jejich přechody z jednoho na druhého.

Díky této kombinaci se budou zástupci této značky cítit pohodlně a svobodně, budou sebevědomí, pochybnosti a obavy zmizí.

PSALI JSME: OLGA MENZELOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU SVÉHO ZNIČENÉHO DOMU: CO SE VE SKUTEČNOSTI STÁLO

PŘIPOMÍNÁME: PROUZA KRITIZUJE OMEZENÍ A VADÍ MU, ŽE LIDÉ NEMOHOU NAKOUPIT ANI OBLEČENÍ PRO DĚTI: OBCHODNÍ ŘETĚZCE NEMĚLY DOST ČASU NA PŘÍPRAVU

Share