„Václavu přeji v osobním životě hodně štěstí a úspěchů“: Kalousek reagoval na odchod z politiky Klause mladšího a prozradil, co si myslí o důvodech tohoto rozhodnutí

Václav Klaus mladší oznámil, že opouští českou politickou arénu a své hnutí Trikolóra do voleb nepovede. O odchodu politika proto nyní koluje mnoho spekulací. Klause se ale zastal Miroslav Kalousek, který v tomto roce opustil Poslaneckou sněmovnu. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

„Konec zdůvodnil poctivě, já mu věřím,“ komentoval Kalousek odchod Klause mladšího, který zdůvodnil své rozhodnutí vyčerpáním a dodal, že už nemá síly pro politické bitvy.

Václav Klaus mladší / Zdroj: youtube.com

Volný čas chce nyní věnovat rodině. Na sociálních sítích rovněž řekl, že hnutí Trikolóra do voleb nepovede a kandidovat nebude.

„Chyba je ve mně. Nemám energii,“ uvedl politik s tím, že už nemá chuť pro další činnost.

Začalo se proto spekulovat, že Trikolóru by mohl vést exprezident Václav Klaus starší. Navíc první místopředsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková zdůraznila, že nic nekončí.

Miroslav Kalouse řekl, že rozhodnutí Klause mladšího je poctivé a věří tomuto odůvodnění. Nemyslí si ale, že takový krok by měli následovat další politici, protože by se tak česká politika hodně vyprázdnila.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

„Václavu Klausovi přeji v osobním životě hodně štěstí a úspěchů,“ dodal bývalý předseda TOP 09.

Kalousek také řekl, že u nás je zvykem, když se začínají objevovat spekulace kolem důvodů odchodu politiků.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

„Já tuto nedůvěru pokládám za urážlivou,“ ukončil exposlanec s tím, že Klausovi v tomto aspektu důvěřuje.

PSALI JSME: „ROZHODL JSEM SE, ŽE NEPOVEDU TRIKOLÓRU DO SNĚMOVNÍCH VOLEB“: VÁCLAV KLAUS MLADŠÍ HODLÁ UKONČIT SVOU POLITICKOU ČINNOST

PŘIPOMÍNÁME: ROMAN PRYMULA SE DOMNÍVÁ, ŽE BY BYLO NUTNÉ OČKOVAT AŽ 150 TISÍC LIDÍ DENNĚ: EPIDEMIOLOG SE VYJÁDŘIL I K VAKCÍNĚ OD FIRMY JOHNSON & JOHNSON

Share