Jiří Paroubek je pyšný otec: bývalý premiér pochlubil se dcerou Margaritou a prozradil, jaký má nyní vztah s exmanželkou

V listopadu 2021 se bývalý premiér Jiří Paroubek rozvedl se svou ženou Petrou. Rozvodové řízení trvalo více než čtyři roky. Manželé se také dohodli na rozdělení majetku. Bývalý předseda vlády prozradil, jaký má nyní vztah s exmanželkou a se svou dcerou Margaritou. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Poté, co se manželé oficiálně rozvedli, byla situace relativně klidná. Bývalý premiér je také rád, že rozvod skončil a je to už minulost.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Jeho bývalá manželka Petra je nyní v Řecku. S dcerou komunikuje, například nedávno mu poslala SMS zprávu.

Margaritu neviděl několik dní, ale stále komunikují, takže to není problém. Navíc je rád, že se jeho dceři daří ve sportu, má talent.

Jiří Paroubek a Petra Paroubková / Zdroj: CNC, Profimedia.cz

Nedávno se v Olomouci konala olympiáda dětí a mládeže. Tam dvanáctiletá Margarita soutěžila v plavání na 100 metrů. Měla skvělý výsledek a skončila druhá.

Otec je rozhodně pyšný a šťastný, že se jí podařilo dosáhnout takového úspěchu. Podle jeho slov to pro ni byl první velký sportovní podnik.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

„Také jsem vděčný za to, že mezi rodiči dcery, tedy mnou a Petrou, nastalo příměří, což je velmi důležité,“ řekl pro Život v Česku Jiří Paroubek.

Psali jsme:„Nedovolím, aby to někdy viděla má dcera“: Jaký má dnes vztah Václav Noid Bárta a jeho bývalá manželka Gabriela Švamberová

PSALI JSME: PŘED ROKEM TENTO SVĚT OPUSTIL FRANTIŠEK NEDVĚD. „CHYTIL MĚ ZA RUKU“: SYN POPSAL POSLEDNÍ CHVÍLE SVÉHO OTCE

PŘIPOMÍNÁME: ERBOVÁ OSLAVILA 41. NAROZENINY NA MALEDIVÁCH: JAKOU RADU DALA ŽENÁM, KTERÝM ŘÍKAJÍ, ŽE JIM „UJÍŽDÍ VLAK“

Share