Jennie Garthová z Beverly Hills 90210 se pochlubila fanouškům svou dcerou, která je jí velmi podobná

49letá známá herečka Jennie Gartlová se proslavila díky seriálu Beverly Hills 90210, který byl nejpopulárnějším seriálem na konci 20. století. Herečka má manžela Petera Fascinelliho, kterému porodila 3 dcerky.

Jennie Garthová/Zdroj: youtube.com

Nejstarší dcerkou je Luca Bella, prostřední Lola Ray a nejmladší Fiona Eve. Všichni dcery známé herečky jsou velmi krásné, ale nejvíc podobná Jennie je Lola, které je podle portálu ŽivotvČesku 18 let.

Na začátku 90. let 20. století svět uviděl seriál Beverly Hills 90210, který moc rychle získal obrovskou popularitu v celém světě. Herecká kariéra Gartlové se moc rychle stala úspěšnou, ale v osobním životě se jí moc nedařilo.

Peter Fascinelli a jeho dcera Lola Ray/Zdroj: instagram.com

První manželství měla s Danielem Clarkem, ale jejich vztah dlouho nevydržel. Jejím druhým manželem v roce 2001 se stal slavný herec Peter Fascinelli, kterému Jennie porodila 3 dcery. Bohužel se ale v roce 2012 pár rozešel.

Prostřední dcera Lola se také snaží jít hereckou cestou jako její rodiče. V roce 2011 si zahrála ve filmu Accidentally In Love. Nejvíc se ale proslavila díky show Celebrity Family Feud, kam šla se svou maminkou. Tehdy mladé Lole bylo jen 14 let.

Lola Ray Fascinelli/Zdroj: instagram.com

Dnes Lola je velmi krásnou 18letou slečnou, která vypadá stejně jako její maminka. Mladá holka má se dvěma rodiči úžasný vztah, a snaží se ve dnešní době jít stejnou cestou jako oni.

Dcery Jennie Garthové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DCERA JULIE ROBERTSOVÉ JIŽ VYROSTLA: JAK VYPADÁ DCERA JEDNÉ Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH HEREČEK

PŘIPOMINAME: “KDYŽ SE VÁM TOHLE NEPODAŘÍ, JE TO VÁŽNĚ PEKLO“: HEREC ŠTĚPÁN KOZUB PROMLUVIL O PRACOVNÍCH POTÍŽÍCH

Share