„Je to smutný čas“: Dagmar Havlová zveřejnila na sociální síti vzkaz Arturu Štaidlovi

31. ledna zemřel Ladislav Štaidl. Vzhledem k této smutné události, mnoho slavných osobností vyjádřilo soustrast. Byla mezi nimi i bývalá první dáma Dagmar Havlová, která na sociální síti zveřejnila dokonce i vzkaz pro Artura Štaidla. Přidala se také Ivana Gottová.

Ladislav a Artur Štaidlovi / Zdroj: sip.denik.cz

Na své stránce na sociální síti Instagram Ivanna vyjádřila upřímnou soustrast Ladislavově rodině, zejména synovi Arturovi. Napsala, že je jí velmi líto, že nečekaně přišel o život přítel jejího zesnulého manžela.

Ladislav Štaidl / Zdroj: reflex.cz

Na závěr dodala, že Ladislav a Karel se znali asi 25 let. Věří, že spolu budou i tam, v jiném světě se určitě setkají.

Na své stránce na sociální síti Instagram napsala herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová následující:

Slavný skladatel zemřel v sobotu večer ve věku 75 let kvůli komplikacím způsobeným koronavirem. Za svůj život on naspal asi dvě stovky písní a byl také autorem hudby k mnoha filmům.

Ladislav Štaidl / Zdroj: extra.cz

Ladislavovy písně zpívali populární zpěváci jako Karel Gott, Dalibor Janda a Helena Vondráčková. Dokonce i vláda vysoce ocenila Štaidlovou práci a v roce 2015 mu Miloš Zeman udělil medaili „Za zásluhy o stát v oblasti umění“. Od roku 1987 spolupracoval s Ivetou Bartošovou, se kterou později 13 let žil a má s ní syna Artura.

Iveta Bartošová, Ladislav a Artur Štaidrovi / Zdoj: extra.cz

PSALI JSME: VERONIKA STROPNICKÁ MUSÍ HLEDAT JINOU PRÁCI NEŽ HERECTVÍ: „NEVÍM, JESTLI MĚ V PADESÁTI DEVÍTI JEŠTĚ NĚKDE VEZMOU,“ ŘÍKÁ HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSKA ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED NATÁLKA MYKYTENKO JE ZNOVU SINGLE: CO SE MEZÍ NÍ A POLITIKEM Z MOSTU STALO

Share