„Je to nezodpovědné“: Dagmar Patrasová promluvila o činu Felixe Slováčka a uvedla, že je překvapená chováním svého manžela

Herečka Dagmar Patrasová nedokáže vždy pochopit svého manžela hudebníka Felixe Slováčka, takže například nepochopila, proč navštívil kunratickou restauraci. Zvláště nyní v době tak složité situace v zemi. Nechápe to, protože Felix Slováček je v rizikové skupině a navíc jejich dcera Anička právě nedávno překonala rakovinu. Píše o tom web Expres.cz.

Anička Slováčková dlouhodobě bojovala proti rakovině prsu a rozhodně to ovlivnilo její imunitu. Dagmar Patrasová proto byla nespokojená s tím, že její manžel navštívil restauraci.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Známý saxofonista vysvětloval, že se tam dostal náhodou. Podle svých slov nevěděl, že je tam vstup zakázán.

Dáda Patrasová uvedla, že je překvapená chováním svého manžela, protože je v rizikové skupině. Také nechápala, jakým způsobem se mohl náhodou dostat do hospody.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že i když ho do hospody přivedl kamarád, nechápe, proč tam šel a proč tam zůstal. Herečka se nejvíc bojí o svou dceru.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

„Hned mu vynadám. Vždyť může přinést nějaké bacily. Jeho to nemusí přepadnout, ale může být přenašeč. Je to nezodpovědné,“ řekla Dagmar Patrasová pro Expres.cz.

Se svou dcerou Annou Slováčkovou herečka neustále komunikuje. Anička také patří do rizikové skupiny, protože má kvůli následkům těžké nemoci oslabenou imunitu.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Milující matka věří, že její dcera je pozorná ke svému zdraví. O svého syna ale nemá takové obavy, ten žije na venkově. S dětmi se ale Dagmar Patrasová vídá pravidelně.

PSALI JSME: COCA-COLA SE ROZHODLA JÍT EKOLOGIČTĚJŠÍ CESTOU: SPOLEČNOST ZAČALA TESTOVAT PAPÍROVÉ LAHVE

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÝ BIATLON SLAVÍ SVĚTOVÉ ZLATO: MARKÉTA DAVIDOVÁ JE NOVOU MISTRYNÍ SVĚTA VE VYTRVALOSTNÍM ZÁVODĚ

Share