Vypadá naprosto perfektně: Jakub Prachař zhubl 10 kilo, má nový účes a jeho fanynkám a kolegyním se jeho nový vzhled velmi líbí

Jaro je dobré období pro změnu, už je teplejší, lidé mají více energie a chtějí něco dělat a něco měnit. Například herec Jakub Prachař si nechal narůst vlasy a vousy a shodil téměř deset kilo. Fotka, kterou zveřejnil na svém Instagramu, se určitě líbila mnoha jeho kolegyním a fanynkám.

Během epidemie koronaviru bylo mnoho lidí nuceno být doma. Proto se málo pohybovali a navíc měli možnost více jíst. Řada z nich kvůli tomu přibrala kila navíc.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Herec Jakub Prachař nebyl výjimkou a také trochu ztloustl. Zvolil ale radikální metodu hubnutí. Herec se rozhodl hladovět a vypadá to, že se mu to povedlo, výsledek je vidět.

Jakub Prachař zveřejnil na svém Instagramu fotku a napsal, že má pocit, že už trochu zapomněl, jak hrát. Vtipkoval také, že to nikdy neuměl, takže asi fanoušci nepoznají rozdíl.

Mnoho žen však nevěnovalo pozornost jeho slovům o hře, ale tomu, jak nyní vypadá. Jeho fanynky a kolegyně mu napsaly spoustu příjemných komentářů.

Například herečka Mahulena Bočanová ho nazvala českým Bradem Pittem. Upozornila také na to, jak herec zhubl. Herečka Dagmar Havlová ho označila za štramáka s vousy.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

„Ty nemusíš umět hrát, máš velké charisma. Ženy stejně nevnímají, co říkáš,“ napsala jedna z jeho fanynek.

PSALI JSME: HEREČKA JITKA SMUTNÁ PROZRADILA, JAK SHODILA 20 KILOGRAMŮ: „PODRUHÉ JSEM SI DALA VÍC ZÁLEŽET“

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ SE PŘIPRAVUJE NA ŽIVOT BEZ MANŽELA: PŘEMÝŠLÍ I O DELŠÍ PAUZE V TELEVIZI

Share