Herec se celý život nestříhal, ale nevypadá tak, jak očekáváte: Jeho vlasy zlomily pohádku o Rapúnzel

Ind se po celý život nestříhal, ale jeho účes není moc překvapivý. Jakmile ve videu rozvinul turban a ukázal své vlasy, všechny stereotypy o růstu vlasů chat okamžitě opustily. Publikum se tedy naučilo: stát se Rapúnzel je možné jen v pohádce.

Sunny Osan/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Indický herec Sunny Osan, populární na tiktoku, sdílel video svých vlasů. Muž patří do etnicko-konfesní skupiny sikhů, kteří pro ně dodržují velmi důležité pravidlo – nenechat si celý život stříhat vlasy.

Sunny Osan/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Podle Osana se jeho vlasy od narození opravdu nedotkly nůžek, ale jeho vlasy vůbec nevypadají jako u Rapúnzel. Muž se svým videem rozhodl zničit stereotypy a ukázal vlasy, které dorůstaly pouze do dolní části zad. Blogger dodal, že vlasy každé osoby mohou dorůst do určité délky a tento limit je individuální.

Sikh/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Fotografie starých sikhů s obrovskými turbany (tam si schovávají vlasy) na hlavách dokazují: Sunny je spíše výjimkou z pravidla. Existují lidé, kterým vlasy rostou celý život.

Sunny Osan/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale délka účesu skutečně existuje a je geneticky dána. Fáze aktivního růstu vlasů se nazývá anagen a čím delší je, tím je pravděpodobnější, že vám narostou vlasy Rapúnzel. Pokud je položen skromný anagen, pak žádné úsilí nepomůže k růstu vlasů vytoužené délky.

Sikh/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Indický herec není naštvaný na svůj účes a přiznává, že miluje své vlasy. Osanino video se líbilo dva a půl milionu lidí, mnoho z nich připustilo, že měli ještě menší štěstí než autor videa. “Moje vlasy přestaly růst na úrovni dolní části hrudníku,“ píše jeden z komentujících.

ČTĚTE TAKÉ: 17 ÚŽASNÝCH KRÁTKÝCH ÚČESŮ: POHLED ZE VŠECH STRAN PRO INSPIRACI

PSALI JSME: ŽÁKYNI NEMĚLI RÁDI VE TŘÍDĚ KVŮLI VLASŮM: MUSELA RADIKÁLNĚ ZMĚNIT ÚČES A TAK SI ZÍSKALA PŘÍZEŇ SPOLUŽÁKŮ

Share