Gabriela Soukalová se rozplakala: promluvila o rozvodu a těžké nemoci ve své rodině

Slavná biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová neměla lehký život. Zvláště to bylo těžké během epidemie koronaviru. Promluvila pro CNN Prima News o rozvodu i o tom, jak v její rodině onemocněla sestra, matka a otec. Píše o tom Blesk.cz.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Gabriela Soukalová uvedla, že ještě na začátku vztahu se svým již bývalým manželem Petrem Koukalem mohla vše pochopit.

Měla pocit, že něco není v pořádku a lidé jí o tom říkali, ale nemyslela si, že to skončí takhle. Domnívá se, že to byla manipulace s cílem osobního obohacení.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov už začala zapomínat na společné vzpomínky. Ale je ráda, že se mozek snaží vytěsnit nepříjemné věci a špatné myšlenky.

Dodala, že je to pro ni určitě velmi nepříjemné, ale nedělá vůči němu žádné špatné věci, jako například házení šipek na jeho fotografie nebo podobně.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Nyní se bývalí manželé soudí o majetek. I když je přesvědčená, že pro jejího bývalého partnera byly hlavní peníze, přesto si pamatuje i pozitivní momenty, které byly v jejich vztahu.

„Jsem ráda za ty první roky, který pro mě byly nepopsatelný, hezky strávenej čas, dokud jsem nepochopila tu hru,“ řekla Gabriela Soukalová.

Gabriela Soukalová / Zdroj: CNN Prima News

Kromě toho ji ale trápí také situace v její rodině. Prozradila, že její sestra má vážnou nemoc, se kterou bojuje dodnes. Navíc onemocněla její matka a její otec.

Proto během epidemie koronaviru pro ni začalo smutné období v životě a to ještě pokračuje. Ale zvládá to snad díky své sportovní minulosti, kdy byla nucena překonat mnoho problémů.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Nyní pro ni je největší motivací její dcera Izabela Gabriela, kterou má s partnerem Milošem Kadeřábkem. Dřív ani netušila, že bude mít děti, ale teď je velmi ráda, že se stala maminkou.

Mohlo by Vás zajímat:Sir Elton Jonn przechodzi trudne chwile. Czeka go pilna operacja z powodu kłopotów zdrowotnych

PSALI JSME: TOMÁŠ KLUS ZVEŘEJNIL DOJEMNÝ PŘÍSPĚVEK O ŽENĚ SVÉHO ŽIVOTA: NEJEDNALO SE ALE O JEHO MANŽELKU TAMARU

PŘIPOMÍNÁME: SVĚT UVIDĚL KOMIKS O JAROMÍRU JÁGROVI: O ČEM DÍLO JE A KDO SE STAL JEHO KMOTREM

Share