Felix Slováček prý požádal Dádu Patrasovou o ruku: jak na to herečka reagovala

Herečka Dagmar Patrasová a hudebník Felix Slováček se vzali v roce 1983. Posledních 7 let byl vztah mezi nimi dost složitý, protože saxofonista měl paralelní vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou. Ale teď jsou manželé zase spolu. Píše o tom server Super.cz.

V Obecním domě v české metropoli se koná výstava výtvarníka Romana Řeháka, která se jmenuje photoArt 2022. Herečka a saxofonista se rozhodli jít tam na vernisáž společně.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Dáda komentovala návrat svého manžela, konkrétně řekla, že nikdy jejich dům neopustil. Podle ní byl často v jejich domě a měl tam své věci.

„Manžel si srovnal priority,“ vysvětlila pro Super.cz Dagmar Patrasová.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Odpověděla také na otázku, zda byl nějaký okamžik, kdy se rozhodla, že vezme manžela na milost. Znovu zdůraznila, že nikdy z jejich domu neodešel. Podle ní byla vazba mezi nimi neustálá.

Dodala, že důvodem, proč muzikant utrácel jejich společné peníze za milenku, byla její trpělivost a tolerance. Žijí spolu už desítky let a svého muže dobře zná, takže to nebere jako něco vážného.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Situace se nyní vyvíjí tak, že snad v jejich rodině bude obnoven manželský slib. „Manžel to vymyslel. Já jsem se k tomu nevyjádřila,“ komentovala to Dáda Patrasová. Zatím si chce ještě rozmyslet.

PSALI JSME: POSTAVIČKA JAKO ZE ŽURNÁLU: PŘED PORODEM VÁŽILA MONIKA BAGÁROVÁ O 22 KILOGRAMŮ VÍC A NYNÍ SE CHLUBÍ NÁDHERNOU POSTAVOU

PŘIPOMÍNÁME: NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY PO OČKOVÁNÍ: FDA VARUJE PŘED MOŽNÝM VEDLEJŠÍM ÚČINKEM VAKCÍNY JOHNSON & JOHNSON

Share